Sty 232019
 
Zima w mieście 2019

25 stycznia rusza rekrutacja uzupełniająca do programu „Zima w mieście”.  Zajęcia w naszej szkole będą odbywać się podczas dwóch tygodniowych turnusów. Zapisywać można się przez system elektroniczny pod adresem https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl/vintro-parents/main.action. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej
Sty 102019
 
Spotkanie z paraolimpijczykami

9 i 10 stycznia do naszej szkoły zawitali goście z Fundacji Akademia Integracji – paraolimpijczycy i działacze na rzecz integracji osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej
Sty 022019
 
Patriotyczne Jasełka

Świątecznie i refleksyjnie… Tak było 20 grudnia 2018 r. w naszej szkole podczas przedstawienia jasełkowego, przygotowanego przez uczniów klas Va, Vb i VIIa pod kierunkiem Siostry Zofii Pietraszuk – nauczycielki religii, p. Wandy Krakowskiej – nauczycielki j. polskiego i p. Mirosława Sabadasza – nauczyciela muzyki.

Czytaj więcej
Sty 022019
 
Spotkanie wigilijne z kombatantami

16 grudnia przedstawiciele szkolnego wolontariatu wraz z nauczycielkami: panią Justyną Prejs i panią Aniką Wiejachą, uczestniczyli w międzypokoleniowej Wigilii organizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen, z którym szkoła współpracuje.

Czytaj więcej
Gru 172018
 
Finał akcji "Rodacy Bohaterom"

Społeczność naszej szkoły we współpracy z wolontariuszami już po raz kolejny włączyła się w akcję „Rodacy Bohaterom”, która polega na zebraniu darów żywnościowych dla byłych żołnierzy AK, którzy pozostali po II wojnie światowej poza granicami Polski oraz dla dzieci z polskich szkół na Litwie. Dary z naszej placówki i innych szkół z powiatu otwockiego ważyły

Czytaj więcej