1,5% dla szkoły

Biuletyn Informacji Publicznej

logo biuletynu informacji publicznej

Świetlica ? rok szkolny 2020/2021

Archiwum:  | 2015/2016 | 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020


Dnia 1.06.2021 z okazji Dnia Dziecka wolontariusze z kl. VII i VIII pod czujnym okiem p. Aniki zorganizowali gry i zabawy dla dzieci ze świetlicy.

Pani Małgosia Rajczykowska z uczniami z kl. II c wykonała plakat zachęcający do udziału w tej imprezie.

Atrakcje: rysunek do opowiadania, szachy, origami, zbijak, szczur, 2 ognie, kalambury, flagi i wiele innych atrakcji. Ten dzień zapamiętamy długo i z niecierpliwością będziemy czekać na kolejne atrakcje.


Kolejne zajęcia z p. Aniką „Obrazy z kwiatów jadalnych”.


Zajęcia plastyczne „Wiosenne zajączki” prowadzone przez p. Anikę.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.


Wyniki konkursu „Koszyczek Wielkanocny”:

 • 1 miejsce: Miłosz Wilczyński 1a,
 • 2 miejsce: Klara Nawecka 1a,
 • 3 miejsce: Ula Kos 2b i Julia Górska 3a,
 • Wyróżnienia: Martyna Lipińska 3a i Wanda Wilczyńska 3b. Nagroda specjalna za wykonanie plakatu dla Niny Piątek z 3a. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!!!!!!!!!!!! Nagrody do odebrania po powrocie do szkoły.

„Wiosenne inspiracje” – zajęcia prowadzone przez p. Anikę Wiejachę.


Zakończenie karnawału. Zdjęcia wykonane przez p. Anikę Wiejachę.


Ogłaszamy konkurs plastyczny „Koszyczek wielkanocny”. Format i technika dowolna. Na prace czekamy do Świąt Wielkanocnych. Zapraszamy!!!!!!


Wyniki szkolnego konkursu plastycznego Tłusty czwartek”:

 • I miejsce: Michalina Lutomska 2a,
 • II miejsce: Klara Kowalczyk 3a i Sasza Kovalik 3b,
 • III miejsce: Martyna Lipińska 3a i Zuzia Majszczyk 1b,
 • Wyróżnienia: Zosia Andrzejewska 2c i Lena Zawadzka 2b. Gratulujemy zwycięzcom!!!!!!!!!

Świetlica szkolna wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Bibliotekę Wawer ,, Portret Babci i Dziadka”. Chcielibyśmy pochwalić się wspaniałymi pracami naszych uczniów.

Ola Szymańska 1a

Wanda wilczyńska 3b

Zuzia Wojda 2b

Ania Fijałkowska 2b

Tosia Malinowska 1b

Fabian Leszczyński 1c

Agata Banasiak 3b

Nel Grala 2a

Ania Perkowska 3b

Wojtek Łakomy 1c

Iga Wójcik 1b

Julian Gałonzowski 1c

Alicja Fijałkowska 1c

Klara Nawecka 1a

Gabrysia Macisowicz 1a

Lila Polny 1a

Daiana Koreniak 3b

Nina Piątek 3a

Michalina Lutomska 2a

Ala Maszner 2a

Ala Bala 2a

Miłosz Borawski 1a

Basia Gil 2a.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu. Dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami!!!!!


Witamy po przerwie naszych uczniów z klasy 1-3. Cieszymy się, że znów jesteście z nami. Uczniowie chętnie biorą udział w zajęciach świetlicowych .Kończy się karnawał, dzieci wykonały maski. na zajęciach plastycznych. Teraz przygotowujemy się do Walentynek, które zbliżają się dużymi krokami. Na zajęciach z p. Aniką uczniowie wykonali piękne serca, którymi udekorujemy świetlicę.


Świetlicowy konkurs plastyczny Kraina Św. Mikołaja„.

Wyobraź sobie zimową, baśniową krainę – pełną puszystego śniegu, lodowych sopli. Może są tam elfy, wróżki lub śnieżynki?. Narysuj krainę, w której według Ciebie mieszka Św. Mikołaj i w kilku zdaniach napisz, co się w niej znajduje. Technika pracy dowolna, format A4. Termin prac do 7 grudnia 2020.Pracę można przesyłać na adres email mgawel@sp124.waw.pl. Na zwycięzców czekają nagrody i zamieszczenie prac na stronie świetlicy. Zapraszamy!!!!!!


Szanowni Państwo! W związku z absencją nauczycieli na razie odwołujemy prowadzenie zajęć dodatkowych w ramach świetlicy. O terminie powrotu poinformujemy

                                                kierownik świetlicy oraz wychowawcy


Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jesienne drzewo”:

 • I miejsce – Nina Piątek 3a,
 • II miejsce – Ala Bala 2a,
 • III miejsce – Michalina Lutomska 2a.
 • Wyróżnienie: Nel Grala 2a, Krzysztof Gajewski 2c i Jan Wojtyra 2c. Gratulujemy!!!!!

W poniedziałki odbywają się zajęcia „Robótki ręczne”, podczas których dzieci nabywają umiejętności: szycia, robienia na drutach, szydełku, haftowania. Na ostatnich zajęciach dzieci uczyły się praktycznej umiejętności, jaką jest przyszywanie guzików, nawlekanie nitki oraz zawiązywanie supełków. Zajęcia prowadzi p. Elżbieta Barwiejuk. Uczniowie bardzo lubią takie zajęcia i nie mogą się doczekać poniedziałku.


8 października odbyły się zajęcia plastyczno-techniczne prowadzone przez p. Agnieszkę Majszczyk. Uczniowie wykonali ,,kasztanowe zwierzątka” z kasztanów, plasteliny, wykałaczek oraz innych materiałów. Dzieci były bardzo zainteresowane i z dużą dokładnością wykonywały powierzone zadania. Czekamy na kolejne zajęcia w czwartek.


7 października odbyły się zajęcia taneczne, które prowadziła p. Emilka Michniewicz. W zajęciach uczestniczyły dziewczynki z kl. 1-3. Było tam dużo ciekawych figur tanecznych i mnóstwo dobrej zabawy przy muzyce. Czekamy na kolejne zajęcia z niecierpliwością.


Powszechnie wiadomo, iż dzieci charakteryzuje naturalne zainteresowanie światem. Najlepszym sposobem zaspokojenia ciekawości dziecka są zabawy badawcze i eksperymenty. I chociaż niektóre z nich wydają się trudne, bo związane z dziedzinami fizyki lub chemii, staną się inspiracją i pomostem do wiedzy zdobywanej na kolejnych szczeblach edukacji.

5 października w świetlicy odbyły się pierwsze zajęcia z doświadczeniami prowadzone przez p. Agatę Czekaj. Podczas zajęć dzieci miały możliwość obserwowania jak wykonać doświadczenie lub eksperyment, jak również mogły wykonać go samodzielnie. Wykonały: mydło o konsystencji galaretowatej, kolorowe mleko i znikający atrament. Największe jednak zainteresowanie wzbudziło robienie bańki w bańce. Była to świetna zabawa dla wszystkich. Do zobaczenia na następnych zajęciach.


Dn. 5.10.20 odbyły się zajęcia kreatywne o tematyce jesiennej prowadzone przez p. Anikę Wiejachę. Dzieci wykorzystywały wielobarwne jesienne liście do tworzenia prac plastycznych ( Pani Jesień, zakładki do książki z liści, mozaika jesienna).

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.


Ogromna prośba do rodziców dzieci, które chcą uczestniczyć w zajęciach „Robótki ręczne” oraz zajęcia kreatywne !!!!!!!!. Każde dziecko powinno przynieść swoje szydełko i druty. Jeżeli macie Państwo w domu niepotrzebną włóczkę, mulinę, kordonek, tamborki, kanwę hafciarską, kawałki płótna i igły do haftowania to będziemy ogromnie wdzięczni. Możemy stworzyć z tego wspaniałe zajęcia dla waszych dzieci. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc.


Zapraszamy wszystkie dzieci korzystające ze świetlicy szkolnej na zajęcia:

 • Poniedziałek „Robótki ręczne” prowadzone przez p. Elżbietę Barwiejuk (14.- 15)
 • co drugi tydzień „dziecięce eksperymentowanie” – p. Agata Czekaj(13-14),
 • Wtorek ,, Zajęcia kreatywne” prowadzone przez p. Anikę Wiejachę (13.30-14.30);
 • Środa ,,zajęcia taneczne” prowadzone przez p. Emilię Michniewicz (14-15);
 • Czwartek ,,zajęcia plastyczno-techniczne” prowadzone przez p. Agnieszkę Majszczyk (14-15);
 • Piątek ,, zajęcia komputerowe” prowadzone przez p. Agnieszkę Kosowską (15.15-16.00).

Zapraszamy!!!!


Dn. 1.10.20 odbyły się kolejne zajęcia plastyczne prowadzone przez p. Anikę. Tym razem były to ludziki z recyklingu. Wykorzystane zostały do tego nakrętki różnego rodzaju. Dzieci były bardzo zaangażowane i zainteresowane.


Dn. 23.09.20 odbyły się zajęcia plastyczne prowadzone przez p. Anikę Wiejachę. Zajęcia odbyły się w ogródku szkolnym i wymagały zaangażowania i pomysłowości. Uczniowie tworzyli z kasztanów, żołędzi i szyszek. Było duże zainteresowanie i zaangażowanie. Wykonane prace można było zabrać do domu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.


Uwaga ogłaszamy konkurs plastyczny „Jesienne drzewo”.

technika: dowolna, format: A4, termin do 16 września. Stawiamy na kreatywność i estetykę pracy. Zapraszamy!!!!!


Dn.21.09.2020 odbyło się spotkanie z panią mgr farmacji Renatę Bobrowską, która przybyła na zaproszenie p. Agaty Czekaj z okazji Dnia Aptekarza. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca aptekarza, jakie studia należy ukończyć i jak odpowiedzialna jest to praca. Oglądali album z ziołami, dowiedzieli się jakie jest zastosowanie ziół w medycynie. Zobaczyli akcesoria niezbędne do przygotowywania leków na zamówienie. Spotkanie było bardzo ciekawe i przebiegło w miłej atmosferze. Uczestniczyli w nim uczniowie z kl. 2a i 2b.


Witajcie po wakacjach. Dawno się nie widzieliśmy. Mam nadzieję, że wypoczęliście po długiej rozłące. Rozpoczynamy pracę w nowym budynku. Mamy więcej miejsca do zabawy i zajęć. Staramy się, żeby zachować zasady bezpieczeństwa podczas pandemii. Prosimy o przestrzeganie zasad, żeby rodzice  wchodzili do budynku szkoły, tylko do wyznaczonego miejsca. Staramy się spędzać dużo czasu na powietrzu, jeżeli tylko pogoda na to pozwoli. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

Lekcje

 • 1.  08.00 – 08.45
 • 2.  08.55 – 09.40
 • 3.  09.50 – 10.35
 • 4.  10.45 – 11.30
 • 5.  11.45 – 12.30
 • 6.  12.45 – 13.30
 • 7.  13.45 – 14.30
 • 8.  14.40 – 15.25
 • 9.  15.35 – 16.20
 • 10. 16.30 – 17.15

Obok naszej szkoły powstanie nowa hala sportowa.

Zapraszamy do śledzenia postępów.