1,5% dla szkoły

Biuletyn Informacji Publicznej

logo biuletynu informacji publicznej

Rok szkolny 2015/2016

Witajcie po wakacjach, mamy nadzieje, że odpoczęliście i z zapałem ruszycie by uczestniczyć w życiu świetlicy. Zapraszamy do udziału w konkursie ,, Barwy jesieni?: prace należy składać do 14 października, format A3, A4, technika dowolna. Zapraszamy!!!!! Po zakończeniu konkursu wystawa i nagrody dla zwycięzców.


Rozstrzygnięcie konkursu ,, Skarby jesieni? odbyło się 16.10.15 w świetlicy szkolnej, zwycięzcy zostali nagrodzeni a prace zawieszone na tablicy.

 • I miejsce: Olena Cegłowska Vc, Zosia Wernicka IIa, Diana Grechanyk Ia
 • II miejsce: Malena Cegłowska IIb, Piętka Marysia IIIa, Wiktoria Rutkowska 0, Aleksandra Rutkowska 0
 • III miejsce: Maja Miłosławska IIIa, Gabrysia Czajkowska IIIb, Gabrysia Lipińska IIb.
 • Wyróżnienie: Zuzia Foryś IIc, Michalina Samborska IIIb,  Wiktoria Bertrand IIIb, Natalia Chmielewska IIIb, Oliwia Rajczykowska IIa.


Uwaga nowy konkurs!!!!!!!!!!!!!!  Ogłaszamy nowy konkurs na przepis kulinarny na sałatkę lub surówkę . Prosimy o dokładne podanie składników i sposobu wykonania. Do przepisu formatu A4 dołączamy zdjęcie potrawy. Prace należy składać do końca listopada 2015. Życzymy powodzenia i smacznego :-D .


Zapraszamy do udziału w konkursie Koty, kotki, koteczki :-P . Prace należy składać  do 20.11.15 w formacie A3, A4, technika dowolna. Najlepsze prace zostaną nagrodzone!!!!!!!!!!!!!!!


Przypominamy konkurs na surówkę i sałatkę trwa do końca listopada :lol:


W każdą środę i piątek w świetlicy szkolnej odbywają się zajęcia szachowe z p. Andrzejem Gawendą, w których biorą udział uczniowie z kl. O, I, II, IV i V.


W miarę możliwości odrabiamy prace domowe z dziećmi potrzebującymi pomocy i wszystkimi chętnymi.


Dn. 20.11.15 w SP 216 odbył się konkurs ,, Dzień Dobrego Jedzenia?, w którym uczestniczyły dzieci ze świetlicy szkolnej: Tosia Larwińska IIIa, Alina Brzezińska IIIa, Weronika Maszner IIIb i Mikołaj Puławski IIIb. Uczniowie przygotowali okrzyk ,,My się zdrowo odżywiamy, buzie uśmiechnięte mamy? i transparent związany z tematyką kulinarną. Zdobyliśmy wyróżnienie ? dyplom i Złotą Łychę.


Wyniki konkursu ,, Koty, kotki, koteczki?:

 • I miejsce: Diana Grachanyk Ia, Malena Cegłowska IIb, Wiktoria Bertrand IIIb, Oliwia Rajczykowska IIA.
 • II miejsce: Kasia Brandys VIb, Wojtek Bambynek Ia, Gabrysia Lipińska IIb, Michalina Samborska IIIb,
 • III miejsce: Zuzia Pokój Ib, Gabrysia Czajkowska IIIb, Julia Domurat IIa, Julica Wiacek IIb.
 • Wyróżnienia: Olena Cegłowska Vc, Amelia Mizera ,,0? Wiktoria  Rutkowska,, 0?, Bartek Pokój Ib, Julia Czajkowska Ib, Krzysia Perkowska Ia, Wiktoria Gałązka IIIa, Nina Godusławska IIB, BAsia Kos IIIA, Patrycja Parczawska IIIa. Gratulujemy!!!!!!


W świetlicy szkolnej dużym powodzeniem cieszą się zabawy konstrukcyjne. Dzieci chętnie budują nietypowenietypowe przedmioty i postaci. Oto przykłady najbardziej oryginalnych konstrukcji.

Chmuroskop

Wóz księżycowy

Smok Jacus.


Uczennice z kl. V prowadzą wolontariat w świetlicy szkolnej. W każdy wtorek i czwartek odbywają się zajęcia plastyczne prowadzone przez Olenę Cegłowską, Julię Kuwał i Dominikę Łabęcką z kl. Vc oraz w czwartki zajęcia taneczne prowadzone przez Zuzię Szałas i Kingę Kapelewską z VC. Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.


Święta tuż, tuż?Podczas zajęć świetlicowych dzieci wykonują karty na Boże Narodzenie. Przygotowania do świątecznego kiermaszu idą pełną parą. Trzymajcie za nas kciuki.


Wyniki konkursu na przepis kulinarny na sałatkę z owoców i warzyw:

I miejsce: Aleksandra Rutkowska ,,0?, Lena Mróz kl. Ib, Oliwia Gałonzowska IVa, Olena Cegłowska Vc. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za oryginalne przepisy oraz wyjątkowo ,, apetyczne? zdjęcia.


Podziękowanie dla Tosi Zwierzchowskiej za przygotowanie pięknych kart świątecznych oraz p.Agnieszce Skarbek za wykonanie gwiazd na świąteczny kiermasz.


Zapraszamy wszystkich uczniów świetlicy do udziału w konkursie plastycznym ,, Eko-bukiet dla Babci i Dziadka? organizatorem jest Szk. Podst. 218 w Warszawie. Technika prac: dowolna, format: praca przestrzenna max. 40 cm.

Prace należy składać w terminie do 17.01.16 do świetlicy szkolnej. Prace należy podpisać: imię i nazwisko, wiek, nazwa placówki. Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!


Ogłaszamy konkurs plastyczny: ,,Mój ulubiony bohater książek dla dzieci?. Format prac A-4,technika dowolna( mile widziane będzie zastosowanie różnorodnych technik plastycznych). Prosimy o zwrócenie uwagi na estetykę prac. Prace przynosimy do świetlicy szkolnej do 2.03.2016. Życzymy wszystkim powodzenia ;-)


Zapraszamy do udziału w konkursie ,, Najpiękniejsza pisanka? organizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość. Prace należy składać do 14 marca w świetlicy szkolnej. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi


19 marca 2016r. podczas Jarmarku Wielkanocnego w ,, Starym Młynie: Warszawa ? Miedzeszyn ul. Żwanowiecka 20. Prace nagrodzone przechodzą na własność organizatora.


Do świetlicy szkolnej zostały zakupione gry dydaktyczne, klocki lego, puzzle, materiały papiernicze ,co wzbogaciło atrakcyjność zajęć i ich różnorodność.

szkola


Wyniki konkursu plastycznego „Mój ulubiony bohater książek dla dzieci”:

 • I miejsce: Asia Bajszczak IIa / Sara Milczek IIa,
 • II miejsce: Zosia Wernicka IIa,
 • III miejsce: Michalina Samborska IIIb /Martyna Dajna IVb,
 • Wyróżnienie: Hania Daukszewicz IVb. Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!


W okresie przedświątecznym odbywa się kiermasz wielkanocny przygotowany przez dzieci pod kierunkiem nauczycieli świetlicy. Pieniądze ze sprzedaży zasilą budżet świetlicy.

Serdecznie zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 


Dn. 22.03.16 świetlica szkolna przygotowała paradę z okazji Pierwszego Dnia Wiosny dla kl. O, Ia, Ib, Ic. Parada przeszła wokół szkoły w korowodzie, z kwiatami i Marzanną. Uczniowie z klas zaśpiewali piosenki o wiośnie. Spotkanie przebiegło w miłej, radosnej atmosferze.


Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym ,, Moje ulubione zwierzę?. Zachęcamy do fotografowania zwierząt domowych (podczas zabawy, snu, jedzenia?). Do zdjęcia można dołączyć komentarz. Format zdjęć wielkości pocztówki. Termin do 15 kwietnia 2016.

Zapraszamy!!!!!!!!!!


Wyniki konkursu fotograficznego: Kuba Pszczel, Ola Maciak i Wiktoria Bertrand zajęli I miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!! :lol:


Świetlica szkolna składa ogromne podziękowanie pani Pszczel za zakupienie nowych piłek. Na pewno przydadzą się do zajęć ruchowych na ternie szkoły. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy :-)


Nasza świetlica bierze udział w konkursie Megamisja, w związku z tym nakręciliśmy krótki film reklamujący naszą świetlicę. Trzymajcie za nas kciuki i życzcie powodzenia!!! :lol:


Ogłaszamy nowy konkurs plastyczny ,, Bukiet kwiatów, warzyw i owoców? format A4, termin składania prac do 23 maja 2016


Ogłaszamy zapisy na turniej ping-ponga, który odbędzie się 20.05.16 i turniej szachowy ? 3.06.16. Zapisy u p. A. Gawendy zapraszamy !!!!!!!!!!!!!!!


Uwaga nowy konkurs piosenki, termin do końca maja 2016, tematyka i wykonanie dowolne. Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogłaszamy eliminacje konkursu piosenki: 7 czerwca o godz. 14.00. Zapraszamy wszystkich chętnych :lol:


Wyniki konkursu ,, Bukiet, kwiatów,  owoców i warzyw?:

 • I miejsce Oliwia Rajczykowska IIa,
 • II miejsce Magda Pyra O i Sara Milczek IIa
 • III miejsce Asia Bajszczak IIa. Gratulujemy!!!!!!!!!

Uwaga Klekso-Maniacy ogłaszamy nowy konkurs plastyczny: ,, Klekso-Mania?. Losowanie kleksów odbędzie się w piątek 3 czerwca w świetlicy szkolnej. Prace oddajemy do 17 czerwca liczymy na waszą kreatywność i poczucie humoru. ;-) Życzymy wszystkim dobrej zabawy.


Dn. 7.06.16 odbył się konkurs piosenki dla dzieci ze świetlicy szkolnej. Uczniowie przygotowali jeden wybrany, dowolny utwór. Wyniki:

 • I miejsce Kuba Pszczel Ic,
 • II miejsce Wiktoria Banasiak IIIa,
 • III miejsce Małgosia Tatarewicz IVb.
 • Wyróżnienia: Krzysia Perkowska Ia, Niedbałka Antonina Ia, Zuzia Pokój Ib, Asia Bajszczak IIa, Kasia Jakubiak IIb, Magda Wróblewska IIc, Wiktoria Bertrandt IIIb, Oliwia Gałonzowska IVa. Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!

szkola szkola szkola zdjecie


Ogłaszamy wyniki konkursu Kleksomania:

 • I miejsce: Michalina Samborska IIIb, Basia Kos IIIa, Michał Brandys IIa, Emilka Potiopa IIb
 • II miejsce: Amelka Nagórska Ia, Aleksandra Gola Vc, Oliwia Gałonzowska IV a
 • III miejsce: Kuba Pszczel Ic, Weronika Ciemniewska IIIb, Natalia Postnikoff-Moskalew IIIa, Alicja Jakubowska IIc, Magda Pyra Ic.
 • Gratulujemy i życzymy wszystkich udanych, słonecznych wakacji 8-)

 

Lekcje

 • 1.  08.00 – 08.45
 • 2.  08.55 – 09.40
 • 3.  09.50 – 10.35
 • 4.  10.45 – 11.30
 • 5.  11.45 – 12.30
 • 6.  12.45 – 13.30
 • 7.  13.45 – 14.30
 • 8.  14.40 – 15.25
 • 9.  15.35 – 16.20
 • 10. 16.30 – 17.15

Obok naszej szkoły powstanie nowa hala sportowa.

Zapraszamy do śledzenia postępów.