przewiń do treści

Klasa I b

Luty

Zimowy miesiąc luty upłynął nam w przyjemnej i ciepłej atmosferze. Uczyliśmy się pilnie i wspólnie spędzaliśmy czas. 11 lutego odbył się nasz pierwszy bal karnawałowy! Uczniowie przebrali się w stroje, w których pięknie się prezentowali. Były tańce, pląsy i wspólne zabawy. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Na koniec zjedliśmy pyszne pączki 😊.

Dzieci wzięły  udział w klasowym konkursie na Eko-Robota 😊. Eko-Roboty wykonane przez dzieci były bardzo ciekawe i zrobione z przeróżnych ekologicznych materiałów. Brawo dla klasy IB!

Luty to również miesiąc miłości i przyjaźni. W Walentynki rozmawialiśmy o zwyczajach związanych z tym świętem. Jednak największą atrakcją dla dziewcząt i chłopców była poczta walentynkowa, dzięki której uczniowie otrzymali przepiękne kartki odebrane wcześniej przez wychowawczynię od „tajemniczych Walentych”. Był to cudowny dzień, w którym uśmiech gościł na twarzy każdego dziecka.


Styczeń

Styczeń upłynął nam bardzo szybko. Uczyliśmy się pilnie i miło spędzaliśmy czas. Pamiętaliśmy o naszych ukochanych babciach i dziadkach. Z pomocą p. Ani powstały dla Nich piękne upominki. Zrobiliśmy ramki na zdjęcia i konfiturę pełną uczuć 😊. Wszystkiego najlepszego dla Was!

Spadł również długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci śnieg! Wyszliśmy na dwór, by spróbować swoich sił w zimowych budowlach. Wspólna praca zespołowa pokazała nam, że razem można więcej!!! Zapraszamy do fotorelacji.


Listopad

Za nami pierwsze tygodnie nauki. Znamy się coraz lepiej i lubimy ze sobą spędzać czas. Uczymy się pilnie. Lubimy zajęcia w pracowni komputerowej. Kodujemy obrazki i bierzemy udział w różnych akcjach.


Październik

Czas upływał nam pod hasłem przygotowań do Ślubowania. To ważny moment w życiu każdego pierwszaka. Odświętnie ubrani, w obecności p. Dyrektor, naszej Pani i Rodziców przyrzekliśmy, że będziemy sumiennie wypełniać obowiązki ucznia! Obiecujemy i dotrzymamy słowa!!!


Dzień Chłopaka!

Dziś 30 września – Dzień Chłopaka! W naszej klasie jest 17 chłopców i 8 dziewczynek😊. Z pomocą naszych ukochanych Rodziców przygotowaliśmy dla naszej męskiej drużyny niespodzianki. Były prezenty, słodkości i seans filmowy😊. To był bardzo miły dzień! Chłopaki, jeszcze raz – wszystkiego najlepszego!


Wrzesień

To My – klasa IB. We wrześniu po raz pierwszy przekroczyliśmy próg szkoły. Jak wygląda nasz dzień? Oprócz zdobywania wiedzy i odkrywania świata, poznajemy też nasze koleżanki i kolegów 😊. Wspólnie bawimy się i miło spędzamy czas. Zapraszamy do fotorelacji z pierwszych dni  w szkole.


Sukces na naszego kolegi

Ignacy Chrostowski zajął 1. miejsce w konkursie plastycznym „Tuwimiada” w kategorii klas I-IV, organizowanym przez XXVI LO im. Juliana Tuwima w Warszawie.
Serdecznie gratulujemy!!!

Lekcje

  • 1.  08.00 – 08.45
  • 2.  08.55 – 09.40
  • 3.  09.50 – 10.35
  • 4.  10.45 – 11.30
  • 5.  11.45 – 12.30
  • 6.  12.45 – 13.30
  • 7.  13.45 – 14.30
  • 8.  14.40 – 15.25
  • 9.  15.35 – 16.20
  • 10. 16.30 – 17.15

1% dla szkoły

Obrazek, 1% dla szkoły

Historię rozbudowy szkoły można prześledzić tutaj.

Obok naszej szkoły powstanie druga w Warszawie hala lekkoatletyczna.

Zapraszamy do śledzenia postępów.