1,5% dla szkoły

Biuletyn Informacji Publicznej

logo biuletynu informacji publicznej

Klasa V b

Rok szkolny 2021/2022 – klasa 5


Sprzątanie Świata

17.09.2021 klasa 5b wzięła udział w akcji „Sprzątanie Świata”.


Rok szkolny 2020/2021 – klasa 4


Wycieczka

10 czerwca klasa 4b wzięła udział w wycieczce do Farmy Iluzji.


Dzień kobiet w 4b

8 marca 2021 chłopcy z klasy 4b odwiedzili swoje koleżanki z klasy. Złożyli dziewczynkom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli im bukiety kwiatów.
Dziękujemy!


Wizyta w Wilanowie

16 października klasa 4b brała udział w warsztacie przyrodniczym i w historycznej grze terenowej na terenie parku przy pałacu w Wilanowie.
Dzieci oglądały pod mikroskopem wyłowione w jeziorze rozwielitki oraz zgłębiły wiedzę na temat zooplanktonu i fitoplanktonu.
Gra terenowa polegająca na rozwiązywaniu zagadek, dotyczących mitologii greckiej, pozwoliła niektórym wykazać się ponadprzeciętną wiedzą w tej dziedzinie.

Dzień Chłopaka

W piątek 2.10 na zajęciach z wychowawcą obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki obdarowały chłopców zabawnymi maseczkami i miłym słowem.  Zaśpiewaliśmy też wspólnie angielską piosenkę: „For He’s a Jolly Good Fellow”.

Rok szkolny 2018/2019 – klasa 2


Umiemy pływać!

W tym roku klasa 2 b przez cały rok jeździła na basen i doskonaliła swoje umiejętności w pływaniu. 9 uczniów zdało egzamin na kartę pływacką. Gratulujemy!


Piknik w Wilanowie – wręczenie nagród za Rowerowy Maj 2019

Dnia 16.06.2019 r. reprezentacja klasy 2b była na pikniku w Wilanowie na podsumowaniu Rowerowego Maja 2019 i wręczeniu nagród. Nasza szkoła okazała się najlepsza w Wawrze, a nasza klasa 2b zajęła I miejsce w szkole. Bardzo się cieszymy!


Wizyty przedszkolaków

W dniach: 07.06.2019 r. i 14.06.2019 r. gościliśmy na zajęciach otwartych w naszej klasie dwie grupy przedszkolaków.  Na zajęciach dzieci poznały jak wygląda dzień z życia ucznia, wzięły udział w różnych zabawach np. kuferek z pytaniami, Żywe liczby? Wysłuchały piosenki pt. ?10 Little Fishies?. Przyszli uczniowie byli bardzo zaciekawieni zajęciami i z radością oczekują dnia 1 września.


Festyn

02.06.2019 roku odbył się festyn pt ?Matma Mia?. Nasza klasa 2 b zaprezentowała na scenie piosenkę w języku angielskim pt. ?10 Little Fishies?. Występ uświetniły piękne rekwizyty wykonane przez naszych rodziców.


Nasze sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

Dzielnicowy Konkurs Informatyczny pt. „Mistrz klawiatury” w kategorii klas drugich:
II miejsce – Maksymilian Puta
Dzielnicowy Konkurs Plastyczny pt. „Krajobrazy Polski” w kategorii klas drugich:
I miejsce-  Lena Trzebieniak
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek” w kategorii klas drugich:
Wyróżnienie – Jędrzęj Strzelczyk

Wycieczka do Muzeum Ziemi

05. 2019 r. klasa 2 b była w Muzeum Ziemi na wystawie gigantycznych, interaktywnych dinozaurów, które swoim wyglądem i wielkością zachwyciły wielu zwiedzających. Później dzieci podziwiały wewnątrz muzeum ? piękne skały i minerały. To była świetna wycieczka!


Legenda o Bazyliszku

05.2019 r. odwiedzili nas uczniowie z klasy 4 b. Przedstawili nam ?Legendę o Bazyliszku?. Dziękujemy za niespodziankę.


Zdrowo się odżywiamy i o zdrowie dbamy

W tym roku szkolnym w klasie 2 b było wiele zajęć poświęconych zdrowemu odżywianiu. 6, 13 i 20 maja 2019 r. odbyły się spotkania z promotorkami programu ?Wiem, co jem?. Po raz kolejny omawialiśmy piramidę zdrowia, robiliśmy pyszne kanapki, sałatkę i koktajl. Bawiliśmy się i utrwalaliśmy zdobytą wiedzę.


Zajęcia w autobusie

16.05.2019 r. klasa 2 b uczestniczyła w ciekawych zajęciach profilaktycznych o zachowaniu się w środkach komunikacji miejskiej. Dzieci dowiedziały się nieco o elektrycznych autobusach i nowinkach motoryzacyjnych. Nauczyły się bezpiecznego zachowania w sytuacjach zagrażających życiu. Na koniec dostały firmowe upominki. To były ciekawe zajęcia.


Święto Szkoły

08.05.2019 r. obchodziliśmy święto Patrona naszej szkoły. Na zajęciach Pani Wychowawczyni zapoznała nas z życiem i twórczością Stanisława Jachowicza. Wykonaliśmy też rekwizyty do ?Chorego kotka? i przygotowaliśmy pantomimę.


Wizyta w Teatrze Rampa

24.04.2019 r. klasa 2 b była w Teatrze Rampa na wzruszającym spektaklu pt. ?Babcia mówi pa, pa?. Później poznaliśmy teatr za kulisami. Przewodnik przybliżył nam pracę innych osób, bez których nie odbyłoby się przedstawienie.


Warsztaty o cukrze

28.03.2019 r. w naszej klasie odbyło się ciekawe spotkanie z Panią dietetyk. Wszyscy byli zaskoczeni tym, jak dużo cukru spożywamy na co dzień i do jakich schorzeń, to się przyczynia.


Zajęcia ze Strażą Pożarną

21.03.2019 r. klasa 2 b miała spotkanie ze Strażą Pożarną. Na zajęciach mowa była o bezpieczeństwie przeciwpożarowym i zachowaniu się w przypadku zagrożenia. Uczniowie oglądali też wyposażenie wozu strażackiego.


Robimy aniołki na Święta Bożego Narodzenia

Dzisiaj tj. 17.12.2018 r. robiliśmy na zajęciach piękne aniołki. Będą one stanowić element dekoracji świątecznej.


Klasowe mikołajki

06.12.2018 r. obchodziliśmy w naszej klasie mikołajki. Każdy dostał miły upominek, a następnie poszliśmy do Kina Falenica. Po powrocie wykonaliśmy piaskowe prace. To był wspaniały dzień.


Dekorowanie pierników

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia klasa 2 b- spotkała się 03.12.2018 r. na dekorowaniu pierników. Przygotowane smakołyki znalazły się na świątecznym kiermaszu.   


W Parku Miniatur

14.11.2018 r. klasa 2 b uczestniczyła w lekcji varsavianistycznej. Podziwiała piękne przedwojenne budownictwo i wysłuchała wielu ciekawych opowieści o tamtych czasach, obyczajach z ust przewodnika.


Przybyli ułani pod okienko

Zajęcia otwarte w klasie 2 b „Przybyli ułani pod okienko” w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.


11 listopada- Święto Odzyskania Niepodległości w 100 rocznicę

W związku z 100 rocznicą odzyskania niepodległości w klasie 2 b przeprowadzony został blok lekcji historycznych. Uczniowie wzięli też udział w konkursach plastycznych i literackim związanych z tą tematyką. Wykonali mnóstwo ciekawych prac o tematyce patriotycznej. Kompleksowość tych działań z pewnością przybliżyła naszym uczniom ( młodym Polakom)- historię czasów zaborów i odzyskania niepodległości przez Polskę.


Zdrowo się odżywiamy

08.11.2018 r. w klasie 2 b odbyły się zajęcia o zdrowym odżywianiu. Uczniowie rozwiązywali zagadki, krzyżówki, poznali piramidę zdrowia. Później robili pyszny sok marchwiowo- jabłkowy i przygotowywali pyszne przekąski.


Afrykańskie klimaty

26.10.2018 r. w szkole odbył się koncert muzyczny, podczas którego uczniowie mogli spróbować gry na afrykańskich bębnach.


Rok szkolny 2017/2018 – klasa 1b


Wizyta przedszkolaków

Dnia 07.06.2018 r. gościliśmy w naszej klasie uczniów klasy 0 z Przedszkola nr 110, którzy od września 2018 r. staną się uczniami naszej szkoły. Było wspólne zwiedzanie, zabawy, rozmowy, a nawet pisanie. Nasi goście wspaniale wywiązali się z tego zadania, a przy tym byli bardzo grzeczni i przejęci. Na koniec oświadczyli, że chętnie przyjdą tu we wrześniu.


Australia

Dnia 06.06.2018 r. nasza klasa wyruszyła w ostatnią w tym roku szkolnym podróż. Tym razem udaliśmy się do Australii. Pilotem wycieczki była pani Magdalena Krzemińska, mama Huberta. Australia to szósty pod względem wielkości kraj świata, ze stolicą w Canberze, położony na kontynencie australijskim (najmniejszym i najbardziej płaskim spośród wszystkich kontynentów). Najwyższym szczytem jest Góra Kościuszki, odkryta, zdobyta i nazwana przez Polaka Pawła Edmunda Strzeleckiego. W Australii znajduje się najdłuższy na świecie płot. Dingo Fance ma 5614 km i jest dwa razy dłuższy niż Mur Chiński. W kraju tym żyje dwa razy więcej kangurów niż ludzi. Można tu spotkać dużo groźnych węży i pająków oraz wielbłądy, koale i wombaty. Najbardziej znane są jednak kangury i emu, które nie potrafią chodzić do tyłu. Zostały umieszczone w australijskim godle i symbolizują naród idący naprzód. Popularne sporty na tym kontynencie to rugby i krykiet. Z Australii pochodzi także zdjęcie ?selfie?. Na zakończenie spotkania odbyła się degustacja pasty Vegemite zrobionej z wyciągu z drożdży (niestety, niezbyt nam smakowała). Każde dziecko na pamiątkę otrzymało bumerang.


Wycieczka klasowa

Dnia 26.05.2018 r. pojechaliśmy na całodniową wycieczkę do parku zabaw w malowniczo położonej Głęboczycy. Uczniowie dowiedzieli się, jak powstaje miód. Poznali zwyczaje pszczelej rodziny, zobaczyli ul od środka oraz degustowali pyszny miodek. Podczas spaceru po lesie poznali zwierzęta mieszkające w Polsce. Przeszli również przez ?Zaczarowany Las?, w którym spotkali postacie i scenografie ze znanych bajek. Mieli także okazję pojeździć po okolicy wozem oraz wydoić sztuczną krowę. Na chwilę stali się też poszukiwaczami złota, a potem uczestniczyli w wielu zabawach na świeżym powietrzu. Po tak licznych atrakcjach apetyty dopisywały i świeżo upieczone kiełbaski oraz inne wiktuały znikały w szybkim tempie. Bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do szkoły.


Wizyta w teatrze

Dnia 21.05.2018 r. uczniowie naszej klasy pojechali do Teatru Kamienica na przedstawienie ?Tytus, Romek i A?Tomek?. Jest to historia szympansa, którego lekko postrzelony naukowiec próbuje za wszelką cenę ?uczłowieczyć?. Niestety, nie radzi sobie z Tytusem. Z pomocą przychodzą mu druhowie ZHP i? sztuka. Tytus poznaje historię malarstwa i staje się artystą. W przedstawieniu nie brakowało efektów specjalnych. Całość bardzo się uczniom podobała, czego dowodem były wybuchy śmiechu i gromkie oklaski.


Rosja

09.05.2018 r. pojechaliśmy do następnego państwa. Tym razem była to Rosja. W tej podróży towarzyszyli nam aż dwaj przewodnicy, tj. p. Grzegorz Gos ? tata Franka oraz gość specjalny ? p. Mateusz Damięcki. Obaj panowie wraz z pięcioma przyjaciółmi w sierpniu 2009 r. wyruszyli w podróż na Syberię, pokonując 25 tysięcy kilometrów w ciągu 63 dni. Podzielili się z nami swoimi wrażeniami. Rosja to największe państwo na świecie położone na kontynencie euroazjatyckim (od Polski jest większa 55 razy!). Oblewa ją aż 13 mórz. Stolicą kraju jest Moskwa, a najdłuższą rzeką Lena, która ma 4400 km długości. Prawosławie stanowi tu religię dominującą. Mieszkańcy posługują się językiem rosyjskim, a płacą rosyjskimi rublami. Okazuje się, że w tym kraju sushi cieszy się większą popularnością niż w Japonii. Pierwszym człowiekiem, który poleciał na orbitę okołoziemską był obywatel rosyjski Jurij Gagarin. Rosja dysponuje największymi zasobami naturalnymi na świecie i może poszczycić się ok. 2 mln. jezior, w tym najgłębszym jeziorem świata Bajkał. W Rosji znajduje się ok.15 tzw. tajnych miast. Nie ma ich na mapie, nie prowadzą tam oznakowane drogi, a obcokrajowcy muszą je omijać. Na Syberii rośnie 25% wszystkich lasów świata, a fauna i flora jest bardzo bogata i różnorodna. Rosjanie zawsze odnosili sukcesy na igrzyskach olimpijskich i w zawodach sportowych. Bardzo popularną zabawką jest lalka matrioszka. Na zakończenie podróży była degustacja rosyjskiej pasty z bakłażana, słodyczy i napojów.


Przegląd Pieśni Patriotycznej

26.04.2018 r. nasza klasa wzięła udział w XIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej pod hasłem ?100 Lat Niepodległej?. Wzięło w nim udział 10 zespołów w II kategoriach wiekowych. Wykonaliśmy utwór obowiązkowy ?Pierwsza Kadrowa? oraz z polskiej muzyki filmowej ?Czterej pancerni?. Utwory prezentowaliśmy pod kierunkiem pana od muzyki, Mirosława Sabadasza.


Kanada

Dnia 26.04. 2018r. klasa I b ?poleciała? do Kanady. W czasie tej podróży kierownikiem wycieczki był p. Aleksander Śpiewak, tata Adasia. Kanada to państwo położone w Ameryce Północne.Stanowi drugi co do wielkości kraj na świecie po Rosji. Stolicą jest Ottawa. Kanadę cechuje ogromna różnorodność krajobrazowa, klimatyczna i roślinna. Jest jednym z nielicznych miejsc na ziemi ,gdzie flora i fauna są dobrze zachowane. Żyją tam niedźwiedzie polarne, groźne baribale i grizzli, bizony, susły i wiele innych. Popularnym sportem w tym kraju jest hokej. Kuchnia stanowi mieszaninę smaków z różnych stron świata. Z mięs pierwsze miejsce zajmuje dziczyzna. Jada się tu również dużo owoców morza. Bardzo popularny jest syrop klonowy uzyskiwany z naturalnego soku ,bogaty w witaminy. Na zakończenie spotkania była jak zwykle degustacja placków polanych syropem, lizaków z syropu oraz długo dojrzewającej suszonej szynki. Dzieciom zdecydowanie bardziej smakowały słodycze.


Hiszpania

Dnia 25.04.2018r. klasa I b udała się w kolejną wirtualną podróż. Tym razem byliśmy w Hiszpanii, a pilotem był p. Andrzej Puta , tata Maksa. Hiszpania to państwo położone w Europie Południowej ze stolicą w Madrycie i obowiązującym językiem hiszpańskim. Głową państwa jest aktualnie król Jan Karol (hiszp. Juan Carlos). Kraj ten chętnie odwiedzają turyści, między innymi ze względu na różnorodną kuchnię, zależną od regionu i klimatu. Znane potrawy to tapas, gazpacho, tortilla, suszona szynka oraz aromatyczne wina. Kultura hiszpańska słynie z tańca flamenco, walki byków ? corridy, a popularnym sportem jest piłka nożna. W dalszej części podróży uczniowie degustowali hiszpańskie słodycze. Na zakończenie, w ramach akcji ?Cała Polska czyta dzieciom?, p.Puta przeczytał klasykę literatury hiszpańskiej ?Byczka Fernando?. Bohater książki to młody byczek, który zamiast walczyć, wyleguje się pod drzewem i wącha kwiatki. Na pamiątkę spotkania każdy uczeń otrzymał tę książeczkę.


Francja

Dnia 11.04.2018 r. kl.1b wyruszyła do Francji. Kraj ten przybliżył nam p. Rafał Trzebieniak, tata Leny. Francja ze względu na liczbę ludności, potencjał gospodarczy, pozycję w Europie i silną armię uchodzi za jedno z potężniejszych państw świata. Stolicą kraju jest Paryż, a językiem urzędowym francuski. To europejskie państwo słynie z szybkich pociągów TGV ,wieży Eiffla, festiwalu filmowego w Cannes, mody oraz sanktuarium w Lourdes. Kuchnia francuska zaś znana jest z win, serów, bagietek, croissantów, ślimaków, muli, ostryg. Wśród sportów dużą popularnością cieszy się piłka nożna oraz rugby i kolarstwo. Dowiedzieliśmy się również, że Francuz może poczuć się urażony, jeśli podczas spotkania z nim nie będziemy się uśmiechać. Na zakończenie dzieci i rodzice degustowali znane francuskie sery, świeżutkie bagietki i pyszne biszkopty, tzw. petitki.


Wielka Brytania

Dnia 15.03.2018 r. w czasie poznawania świata klasa I b pod przewodnictwem p. Katarzyny Furman, mamy Michała, wybrała się do Wielkiej Brytanii. Jest to państwo wyspiarskie, położone w Europie Zachodniej, w skład którego wchodzą Anglia, Walia i Szkocja. Stolica to Londyn, władzę sprawuje tu królowa Elżbieta II, zamieszkująca Pałac Buckingham. W Wielkiej Brytanii mieszka obecnie ok. 500 000 Polaków. Anglicy są uzależnieni od herbaty. Piją jej najwięcej na świecie. Często do tego napoju dodają mleko i tak powstaje bawarka. Spotkanie jak zwykle zakończyło się degustacją. Tym razem zajadaliśmy wyśmienite angielskie biszkopty.


Meksyk

Dnia 21.02.18 r. nasza klasa wyruszyła w kolejną podróż. Tym razem mama Tosi, pani Sylwia Tryka, zabrała nas do Meksyku. Jest to państwo w Ameryce Północnej, sąsiadujące ze Stanami Zjednoczonymi. Jego stolica również nazywa się Meksyk. To jedno z największych miast świata (ponad 25 milionów mieszkańców), w którym dominuje język hiszpański, a najpopularniejszym sportem jest piłka nożna. Znana na całym świecie kuchnia meksykańska wypromowała czekoladę, kukurydzę i chili oraz wiele nowych przypraw, a tortille i tamale znalazły się w menu niejednej restauracji. Na zakończenie podróży odbyła się nieco pikantna, ale niezwykle smaczna degustacja meksykańskich potraw.


Brazylia

W cyklu warsztatów pt. ?Podróż klasy I b dookoła świata? 7 lutego uczniowie wraz z rodzicami zapoznali się z Brazylią ? największym pod względem powierzchni i liczby mieszkańców państwem Ameryki Południowej oraz piątym, pod względem wielkości, państwem świata. Na tym spotkaniu mama Benia, p. Aleksandra Połcik, przedstawiła informacje i ciekawostki o tym kraju. Dowiedzieliśmy się, że w najpopularniejszym sportem jest tam piłka nożna, najdłuższą rzeką ? Amazonka, a Brazylijczycy traktują żebranie na ulicach jako normalne zajęcie. Na zakończenie odbyła się degustacja słodyczy oraz mleczka kokosowego.


Wizyta w operze

Dnia 31.01.2018 r. byliśmy w Warszawskiej Operze Kameralnej na ?Papageno? ? spektaklu dla dzieci opartym na słynnej operze W.A. Mozarta ?Czarodziejski flet?. Było to pierwsze spotkanie uczniów naszej klasy z muzyką poważną. Chociaż artyści śpiewali w języku niemieckim, dzieci nie miały problemu ze zrozumieniem przekazywanych treści i bardzo im się podobało.


Wigilia klasowa

21.12.2017 r. odbyła się klasowa Wigilia. Tego dnia uczniowie przyszli ubrani odświętnie. Był opłatek, życzenia, ładnie nakryty stół i świąteczne smakołyki. Następnie w uroczystym nastroju wszyscy obejrzeli na sali gimnastycznej jasełka i wysłuchali koncertu muzycznego związanego ze świętami.


Warsztaty świąteczne

Tradycyjnie, jak co roku, przed świątecznym kiermaszem odbyło się po południu spotkanie uczniów i rodziców poświęcone przygotowaniu fantów. Dzieci z zapałem ozdabiały pierniczki, wcześniej upieczone przez rodziców, robiły bałwanki i inne ozdoby, które następnie były sprzedawane na kiermaszu w dn.11.12.2017 r.


Korea Południowa

W klasie I b rozpoczęliśmy cykl warsztatów pt. ?Podróż klasy I b dookoła świata?, których celem jest poznanie kultury, kuchni i zwyczajów różnych krajów. Nasza pierwsza wyprawa odbyła się 22 listopada 2017 r. Pan Przemysław Strzelczyk, tata Jędrka, pracownik firmy Samsung, opowiadał o Korei Południowej. W ramach prezentacji przedstawił tradycje i kulturę koreańską oraz zrobił wprowadzenie do języka koreańskiego (Hangul). Opowiadał również o zwyczajach i symbolach tego kraju (np. o znaczeniu flagi) oraz o sporcie w Korei. Nie zabrakło także  wspaniałej kuchni koreańskiej.

Pod koniec spotkania uczestnicy mogli delektować się przekąskami z Korei: narodową potrawą ? kimchi, chrupkami z wodorostów oraz ciasteczkami wielozbożowymi, a potem własnoręcznie wykonać flagę koreańską.

Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie.


Farma Dyń

Dnia 26.10.2017 r. pojechaliśmy na Farmę Dyń w Powsinie. Zwiedzając pola z uprawą tego warzywa, dowiedzieliśmy się o różnorodności jego zastosowania oraz poznaliśmy wiele nowych gatunków. Mieliśmy również możliwość zobaczyć króliki, świnki, kury i alpaki. Na pożegnanie każde dziecko otrzymało samodzielnie zerwaną dynię. Po południu wspólnie z rodzicami robiliśmy dyniowe lampiony, malowaliśmy je, a potem degustowaliśmy przygotowane przez rodziców pyszne ciasta, ciasteczka oraz chipsy. To był długi, ale bardzo udany dzień.


WIZYTA W NBP

18 X byliśmy w Centrum Pieniądza NBP na warsztatach pt. ?Był sobie pieniądz?. Uczniowie poznali różne sposoby płacenia, począwszy od towaru wymiennego poprzez płacidła, aż do banknotów. Odwiedzili skarbiec, gdzie obejrzeli ukryte w skrytkach złote monety i dotknęli prawdziwej sztaby złota. Najbardziej  podobały się dzieciom góry usypywanych monet.


ŚLUBOWANIE I ZABAWA INTEGRACYJNA W 1 B

Dnia 13 X uczniowie naszej klasy złożyli uroczyste ślubowanie, a dzień później, w sobotę, odbyła się zabawa integracyjna z udziałem uczniów, rodziców i wychowawcy. Spotkaliśmy się przed szkołą, gdzie nastąpił podział na grupy, z których każda otrzymała zadania na grę terenową. Następnie radośnie wyruszyliśmy do pobliskiego lasku. Uczniowie wykazali się dobrą znajomością terenu oraz umiejętnością odkrywania przyrody. Wszystkie zadania zostały wykonane, a w nagrodę spotkaliśmy się w ogrodzie jednego z rodziców. Tam  czekało na nas przygotowane już wcześniej ognisko, kiełbaski, napoje i przeróżne  słodkości. Na koniec były wspólne gry i zabawy. Dzieci niechętnie rozchodziły się do domów dzieląc się wrażeniami z udanego dnia.


CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

11 X w ramach akcji ?Cała Polska czyta dzieciom? nasza klasa brała udział w spotkaniu z autorką książek dla dzieci p. Jolantą Horodecką-Wieczorek oraz z przedstawicielką Stowarzyszenia GPP Ekologia. Wysłuchaliśmy bajki o kosmicznym ludku i rozmawialiśmy na temat ochrony środowiska. Każde dziecko otrzymało książeczkę z osobistą dedykacją.

W FABRYCE BOMBEK

09 X odwiedziliśmy Fabrykę Bombek w Józefowie. Uczniowie zapoznali się z procesem powstawania tych pięknych ozdób choinkowych a następnie samodzielnie ozdabiali otrzymane bombki. Wykonaną pracę zabrali do domu. Zwiedzili również wystawę, na której zostały zgromadzone wszystkie wzory bombek wykonywanych w fabryce. Każde dziecko otrzymało pamiątkową bombkę.

Lekcje

  • 1.  08.00 – 08.45
  • 2.  08.55 – 09.40
  • 3.  09.50 – 10.35
  • 4.  10.45 – 11.30
  • 5.  11.45 – 12.30
  • 6.  12.45 – 13.30
  • 7.  13.45 – 14.30
  • 8.  14.40 – 15.25
  • 9.  15.35 – 16.20
  • 10. 16.30 – 17.15

Obok naszej szkoły powstanie nowa hala sportowa.

Zapraszamy do śledzenia postępów.