Ważne informacje dotyczące strajku

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!

W związku z podjęciem przez pracowników szkoły decyzji o przystąpieniu do ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty oraz brakiem możliwości realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych zwracamy się do Państwa z prośbą o zapewnienie opieki dzieciom od dnia 8 kwietnia 2019 r. na czas trwania strajku. W tym czasie nie będą przygotowywane posiłki, a nadpłacona kwota zostanie odliczona przy płatności za maj.

Jednocześnie informujemy, że na stronie Biura Edukacji została umieszczona alternatywna propozycja różnorodnych zajęć, z której możecie Państwo skorzystać:

Oferta bezpłatnych zajęć prowadzonych przez instytucje Miasta st. Warszawy

Oferta bezpłatnych zajęć prowadzonych przez instytucje Straż Miejską

Są tam również wzory dokumentów potrzebnych, by zgłosić pracodawcy konieczność sprawowania opieki nad dzieckiem.

Wzory dokumentów do pobrania

Egzaminy ósmoklasistów zostaną przeprowadzone w wyznaczonych terminach, czyli 15, 16 i 17 kwietnia.

Publikujemy także list Prezydenta Warszawy Pana Rafała Trzaskowskiego skierowany do Rodziców.

List Prezydenta Warszawy

Poniżej list Mazowieckiego Kuratora Oświaty skierowany do Rodziców.

List Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Odpowiedź z-cy Prezydenta Warszawy na List Mazowieckiego Kuratora Oświaty

W miarę pojawiania się nowych, ważnych informacji dotyczących planowanej akcji strajkowej będziemy informować Państwa za pośrednictwem dziennika elektronicznego systemu Librus Synergia oraz na stronie internetowej szkoły.

Odpowiedzi władz miasta na najczęściej zadawane pytania dotyczące strajku

Wkrótce czeka nas rozbudowa szkoły.