przewiń do treści

Sukcesy uczniów

Język polski

Alina Brzezińska kl. 7a – wyróżnienie za pracę „Igła” w Żonkilowym Konkursie Literackim „Pola Nadziei 2019/2020”.


Informatyka

I miejsce w konkursie informatycznym Super Informatyk – Jarosław Dąbrowski kl. 3a

Wieża Babel – konkurs lingwistyki matematycznej
Uczennica klasy 6b Emilia Potiopa zdobyła II miejsce w konkursie Wieża Babel.

Sztuka

Julia Dziadak z kl. V zdobyła wyróżnienie w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ozdoba choinkowa”.

Klasa 2b zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Pieśni Patriotycznej

Anna Perkowska, Jerzy Wernicki i Tadeusz Wiśnicki z klasy 2b zajęli I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Wiedzy o Chopinie „Chopin też mieszkał w Warszawie”.

Zuzanna Pokój z kl. V B zdobyła Grand Prix w XIII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Otwocku

Hanna Jarosiewicz z kl. V B zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie „Ikony Popkultury” w kategorii malarstwo


Chemia

XIV Konkurs Chemii Doświadczalnej
Tomasz Jakubaszek z 8A i Bogdan Osadczuk z 8B – drugie miejsce


Biologia

Olimpus, sesja wiosenna:
Michał Chodnicki 6c – miejsce 1, grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa
Dawid Sierański 5b – miejsce 7, dyplom laureata
Jan Domaszewski 6c – miejsce 15, dyplom laureata
Nadia Szymczak 6a, Magdalena Pruszyńska 6a, Julia Wiącek 6b – dyplomy uznania


Matematyka

Konkurs Kangur Matematyczny 2020
Kategoria Żaczek: Krystyna Jaworska kl. 2 – wyróżnienie, Ewa Fijałkowska kl. 2 –  wynik bardzo dobry
Kategoria Maluch: Adam Trznadel kl. 3 – wynik bardzo dobry, Rafał Cholewa kl. 3a – wyróżnienie, Tosia Tryka kl. 3a – wyróżnienie, Mikołaj Potiopa kl. 4 – wyróżnienie, Tomasz Żaczek kl. 4 – wyróżnienie
Kategoria Beniamin: Jan Gajewski kl. 5 – wyróżnienie, Jan Tryka kl. 5b – wyróżnienie, Emilia Potiopa kl. 6b – wyróżnienie
Kategoria Kadet: Wojtek Malinowski kl. 7a- wyróżnienie, Alina Brzezińska kl. 7a – wyróżnienie

Olimpus, sesja wiosenna:
Alina Brzezińska 7a – miejsce 14, dyplom laureata
Bartosz Malinowski z kl. 4a,  Wojciech Malinowski, Anna Jarzębska, Anuszka Woszczyńska i Barbara Kos z kl. 7a, Oliwia Gałonzowska i Katarzyna Płaza z kl. 8a – dyplomy uznania

2 marca odbył się w naszej szkole I etap X Wawerskich Zawodów Matematycznych. Do II etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły:

Natalia Cacko, klasa 5B
Jan Gajewski, klasa 5A
Klara Kuligowska, klasa 5A
Bogumił Lisowski, klasa 5A
Emilia Potiopa, klasa 6B
Zofia Wernicka, klasa 6A

Ze względu na sytuację epidemiologiczną podjęliśmy decyzję o odwołaniu etapu dzielnicowego i uznaniu wyników etapu szkolnego za ostateczne.

II miejsce przypadło w udziale Emilii Potiopie, z klasy 6B

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy uzyskanych wyników.


Szachy

IV dzielnicowy Turniej Szachowy Najmłodszych
Antoni Budziszewski klasa 4a  miejsce I
Tomasz Skowroński klasa 4a miejsce II
Mikołaj Potiopa klasa 4b miejsce III
Jan Rajczykowski klasa 2a miejsce IV

Język angielski

Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego dla klas czwartych
Weronika Wilk klasa 4a – 1 miejsce w , opiekun Anna Banach Wernicka

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Focus – Autumn 2019”
W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4. i 5.
Zwyciężczynią konkursu dla klas czwartych została uczennica naszej szkoły Weronika Wilk z klasy 4a.
Gratulacje!

Konkurs języka angielskiego Multitest 2019
Klasy 6
Róża Dobrowolska (6a) – dyplom laureata
Maja Pokój (6b) i Zofia Wernicka (6a) – dyplomy wyróżnienia
Klasy 7
Wojciech Malinowski (7a) – dyplom laureata wraz z nagrodą książkową
Alicja Wyszyńska (7b), Barbara Kos (7a), Emilia Nowak (7b) – dyplomy laureata
Klasy 8
Jan Gruszczyński – dyplom wyróżnienia

Historia

Antonina Zwierzchowska i Gabriela Lipińska z klasy 6b zajęły 3. miejsce w Dzielnicowym Konkursie Wiedzy o Józefie Wybickim.


Sukcesy 2018-2019

Sukcesy 2017-2018

Sukcesy 2016-2017

Sukcesy 2015-2016

Sukcesy 2014-2015

Sukcesy 2013-2014

Sukcesy 2012-2013

Sukcesy 2011-2012

Lekcje

  • 1.  08.00 – 08.45
  • 2.  08.55 – 09.40
  • 3.  09.50 – 10.35
  • 4.  10.45 – 11.30
  • 5.  11.40 – 12.25
  • 6.  12.40 – 13.25
  • 7.  13.40 – 14.25
  • 8.  14.35 – 15.20
  • 9.  15.30 – 16.15

1% dla szkoły

Obrazek, 1% dla szkoły

Nowe skrzydło szkoły rośnie w oczach.

Zapraszamy do śledzenia postępów.

Obok naszej szkoły powstanie druga w Warszawie hala lekkoatletyczna.

Zapraszamy do śledzenia postępów.