1% dla szkoły

Obrazek, 1% dla szkoły

Biuletyn Informacji Publicznej

logo biuletynu informacji publicznej

Sukcesy 2021/2022


Rok szkolny 2021/2022


Informatyka

Bartosz Malinowski z kl. 6a został laureatem I miejsca ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego „Instalogik” i zakwalifikował się do półfinału Olimpiady Informatycznej Juniorów.


Wiedza o zdrowiu

Zofia Wernicka z 8a została zdobyła tytuł laureatki, a Aleksandra Pacuła z 8a – tytuł finalistki Kuratoryjnego Konkursu o Zdrowiu „Higieja”.

Aleksandra Pacuła, Barbara Skiendzielewska i Zofia Wernicka z klasy 8a zakwalifikowały się do III (wojewódzkiego) etapu Kuratoryjnego Konkursu o Zdrowiu „Higieja”.

Uczennice kl. 8a: Joanna Bajszczak, Hanna i Zofia Jakubaszek, Aleksandra Pacuła, Barbara Skiendzielewska i Zofia Wernicka zakwalifikowały się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu o Zdrowiu „Higieja”.


Historia

Tadeusz Ziarkiewicz z kl. 7b zakwalifikował się do rejonowego etapu kuratoryjnego konkursu z historii.


Wiedza o społeczeństwie

Barbara Skiendzielewska z kl. 8a zakwalifikowała się do rejonowego etapu kuratoryjnego konkursu z wiedzy o społeczeństwie.


Matematyka

W konkursie Kangur Matematyczny 2022 nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca: Wiśnicka Łucja – wyróżniona w kategorii Żaczek; Sochacka Nina – wyróżniona w kategorii Maluch; w kategorii Beniamin: Tarnicki Antoni – wyróżnienie, Malinowski Bartosz kl. 6a – bardzo dobry, Potiopa Mikołaj kl. 6b – wyróżnienie.

Emilia Potiopa z klasy 8b zajęła II miejsce w Warszawskim Konkursie Matematycznym „Z matematyką przez życie” na poziomie klas ósmych i tym samym uzyskała tytuł Laureatki.

Laureatkami III Warszawskiego Konkursu Matematycznego „Wielokąty” zostały Hanna Jakubaszek (I miejsce) i Zofia Wernicka (II miejsce) z klasy 8a.

Emilia Potiopa z kl. 8b zakwalifikowała się finału XVII edycji Olimpiady Matematycznej Juniorów 2021/2022.

Hanna Jakubaszek z kl. 8a zakwalifikowała się do rejonowego etapu kuratoryjnego konkursu z matematyki.

Do półfinału XVII edycji Olimpiady Matematycznej Juniorów zakwalifikowali się: Bartosz Malinowski z kl. 6a, Emilia Potiopa z kl. 8b i Oskar Szymański z kl. 8a.

Bartosz Malinowski z kl. 6a został laureatem III miejsca w powiatowym konkursie matematycznym FerMat.

Bartosz Malinowski z kl. 6a zdobył II miejsce w Wawerskich Zawodach Matematycznych.

Bartosz Malinowski z kl. 6a został laureatem I miejsca w konkursie matematycznym „Mały Pitagoras„.


Chemia

Zofia Wernicka z kl. 8a zakwalifikowała się do rejonowego etapu kuratoryjnego konkursu z chemii.


Język polski

Do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z języka polskiego przeszły Barbara Skiendzielewska i Jadwiga Kierdal z klasy 8a.

Dawid Sierański (klasa 7b) został laureatem dzielnicowego konkursu recytatorskiego, opiekun Renata Skorupa.


Sztuka

Ignacy Chrostowski z kl. 2b zajął 3. miejsce w konkursie plastycznym „Tuwimiada” w kategorii klas I-IV, organizowanym przez XXVI LO im. Juliana Tuwima w Warszawie oraz wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zamek w dziecięcej wyobraźni_Zamek i jego dzieje” zorganizowanym przez Zamek Królewski w Warszawie.

Zuzanna Wysocka z klasy 6b zajęła II miejsce, zaś Hanna Jarosiewicz i Martyna Chodnicka z klasy 7b otrzymały wyróżnienia w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Architektura mojego regionu” organizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. Michała Elwiro Andriollego w Otwocku.

Franciszek Wojtyra z klasy 1b zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Ozdoba Bożonarodzeniowa”, zorganizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury.


Język niemiecki

Maciej Suszczewski z kl. 8c zdobył tytuł finalisty konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego.


Język hiszpański

Aleksandra Pacuła i Joanna Bajszczak z klasy 8a zakwalifikowały się do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z języka hiszpańskiego.


Język angielski

Maja Pokój z klasy 8b zdobyła tytuł laureatki Konkursu Lingwistycznego z Języka Angielskiego organizowanego przez Zespół Szkół nr 17 w Warszawie oraz finalistki konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

Lena Mróz z klasy 7b, Maja Pokój z klasy 8b i Zofia Wernicka z klasy 8a zakwalifikowały się do etapu rejonowego  konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

Adam Gadoś z kl. 4, Weronika Wilk i Magdalena Pyra z kl. 6a, Maksymilian Kępka z kl. 7c, Lena Mróz 43 z kl. 7b oraz Maja Pokój z kl. 8b uzyskali tytuł laureata w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Albus 2022.

Dagmara Karwosiecka z kl. 6b, Franciszek Twardoch i Alicja Solecka z kl. 7c uzyskali wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Albus 2022.


Sukcesy 2020-2021Sukcesy 2019-2020 | Sukcesy 2018-2019 | Sukcesy 2017-2018 | Sukcesy 2016-2017 | Sukcesy 2015-2016 | Sukcesy 2014-2015 | Sukcesy 2013-2014 | Sukcesy 2012-2013 | Sukcesy 2011-2012

Lekcje

  • 1.  08.00 – 08.45
  • 2.  08.55 – 09.40
  • 3.  09.50 – 10.35
  • 4.  10.45 – 11.30
  • 5.  11.45 – 12.30
  • 6.  12.45 – 13.30
  • 7.  13.45 – 14.30
  • 8.  14.40 – 15.25
  • 9.  15.35 – 16.20
  • 10. 16.30 – 17.15

Obok naszej szkoły powstanie druga w Warszawie hala lekkoatletyczna.

Zapraszamy do śledzenia postępów.