1% dla szkoły

Obrazek, 1% dla szkoły

Biuletyn Informacji Publicznej

logo biuletynu informacji publicznej

Sukcesy uczniów 2016/2017

JĘZYK POLSKI

Dzielnicowy konkurs literacki ?Z książką za pan brat?
Kaja Irek ? laureatka dzielnicowego konkursu literackiego ?Z książką za pan brat?, opiekun Renata Skorupa

XII Dzielnicowy Konkurs Literacki
klasy drugie:
II miejsce Nina Wesołowska klasa 2 a  Elżbieta Kostrzewa
klasy trzecie:
I miejsce Jadwiga Kierdal klasa 3 a Agata Czekaj
wyróżnienie Antonina Zwierzchowska klasa 3 b Maria Wasilewska

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO 

LAUREATKA ? DOMINIKA ŁABĘCKA KL. VI C ? nauczyciel Renata Skorupa

KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI ?Z KSIĄŻKĄ W KIESZENI? org. przez Panią Katarzynę Marię Kullmann (artysta plastyk)
II MIEJSCE ? ZOFIA KALINOWSKA KL. VIA ? opiekun Renata Skorupa
III MIEJSCE ? WERONIKA WÓJCIK KL. VIB ? opiekun Renata Skorupa

KURATORYJNY KONKURS z  JĘZYKA POLSKIEGO
DO TRZECIEGO (FINAŁOWEGO) ETAPU ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ DOMINIKA ŁABĘCKA KL. VIC ? opiekun Renata Skorupa
Do II etapu zakwalifikowali się:
ZUZANNA MADAJ ? KL. VA ? opiekun Renata Skorupa
MILENA MAJEWSKA ? KL.VB ? opiekun Hanna Szewczyk-Wierzbicka
KAROLINA PIEGAT ? KL. VIB ? opiekun Renata Skorupa
DOMINIKA ŁABĘCKA ? KL.VIC ? opiekun Renata Skorupa

DZIELNICOWY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY ?HENRYK SIENKIEWICZ ? MISTRZ POWIEŚCI HISTORYCZNEJ?
I MIEJSCE ? JULIA DEC ? KL. VIB ? opiekun Renata Skorupa
III MIEJSCE ? WERONIKA WÓJCIK ? KL. VIB ? opiekun Renata Skorupa
WYRÓŻNIENIA : BARBARA JĘDRZEJEWSKA ? KL. VIA ? opiekun Renata Skorupa
WIKTORIA WĄSOWICZ ?  KL.VIA ? opiekun Renata Skorupa

KONKURS KALIGRAFII organizowany przez gimnazjum w Tarnobrzegu
I MIEJSCE ? DOMINIKA ŁABĘCKA ? KL. VIC ? opiekun Klaudia Kowalska


MATEMATYKA

Konkurs ?Kangur Matematyczny?
wyróżnienie ? Kinga Ostapiuk (VIa)
wyróżnienie ? Alina Brzezińska (IVa)

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny ?Wawerskie 2×2?.
II miejsce: Antek Petrow ? Ganew (Va), Wiktoria Bertrand(IVb)oraz Kaja Irek (VIa)

Dzielnicowy konkurs: VII Wawerskie Zawody Matematyczne ?Matematyka jest miarą wszystkiego?
I miejsce ? Jan Niedziałek VIa
III miejsce ? Kinga Ostapiuk VIa


JĘZYK ANGIELSKI

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

Aleksandra Gola ? kl. 6c ? miejsce trzecie ? Martyna Wolska

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX:
Jan Niedziałek ? klasa 6a ? wynik dobry ? opiekun Małgorzata Szałas
Aleksandra Gola ? kl. 6c ? wynik dobry ? Martyna Wolska
Alicja Wyszyńska ? klasa 4b ? wynik bardzo dobry ? Małgorzata Szałas
Barbara Kos ? klasa 4a ? wynik dobry ? Martyna Wolska
Jadwiga Kierdal ? klasa 3a ? wynik dobry ? Sylwia Grab

Do drugiego etapu Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się:

Barbara Kos ? 4a, opiekun Martyna Wolska
Milena Majewska ? 5b, opiekun Małgorzata Szałas
Aleksandra Gola ? 6c, opiekun Martyna Wolska
Weronika Wójcik ? 6b, opiekun Martyna Wolska
Jan Niedziałek ? 6a, opiekun Małgorzata Szałas

KONKURSU ?FOCUS-SPRING 2016?
Wyniki konkursu ?Focus-Spring 2016?

Konkurs recytatorski w j.angielskim ?Four Seasons in a Year? 22.11.2016r.
I miejsce Alicja Wyszyńska, kl.4b ? Małgorzata Szałas
II miejsce Antonina Larwińska, kl 4a ? Martyna Wolska
i Emilia Nowak ? kl.4b ? Małgorzata Szałas
III miejsce Weronika Maszner, kl 4b ? Małgorzata Szałas
wyróżnienia: Gabriela Łapa, Alina Brzezińska, 4a Martyna Wolska


PLASTYCZNE

Konkurs plastyczny? Rowerowy Maj moimi oczami?
I miejsce Julia Dziadak ? opiekun Elżbieta Kostrzewa

Wyniki konkursu ?Wielokulturowy Wawer?:
I miejsce Michał Kamiński ? 4a
II miejsce Julia Dec ? 6b
III miejsce Tomasz Hilsberg ? 6b
wyróżnienia: Zofia Binkiewicz (5a), Justyna Gugulska (6b), Wiktor Kurek (6a), Tosia Larwińska (4a)

Julia Dziadak klasa 2 a ?  II miejsce w warszawskim konkursie plastycznym? Zasady uczniowskiego savoir vivre? ? opiekun Elżbieta Kostrzewa


HISTORIA

KONKURS OGÓLNOPOLSKI  KURATORYJNY:?DZIEJE ORĘŻA  I LOSY ŻOŁNIERZA  POLSKIEGO?
TOMASZ HILSBERG 6B awansował  do ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

DZIELNICOWY KONKURS  O JÓZEFIE  WYBICKIM:
2 miejsce: TOMASZ HILSBERG 6B
3 miejsce: ZOFIA KALINOWSKA 6A

KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY ?1050LECIE CHRZTU POLSKI?:
3 miejsce:  WIKTOR KUREK 6A
WYRÓŻNIENIE  TOMASZ  JASZCZYŃSKI  6B

Lekcje

  • 1.  08.00 – 08.45
  • 2.  08.55 – 09.40
  • 3.  09.50 – 10.35
  • 4.  10.45 – 11.30
  • 5.  11.45 – 12.30
  • 6.  12.45 – 13.30
  • 7.  13.45 – 14.30
  • 8.  14.40 – 15.25
  • 9.  15.35 – 16.20
  • 10. 16.30 – 17.15

Obok naszej szkoły powstanie druga w Warszawie hala lekkoatletyczna.

Zapraszamy do śledzenia postępów.