1,5% dla szkoły

Biuletyn Informacji Publicznej

logo biuletynu informacji publicznej

Sport w naszej szkole ? rok szkolny 2017/2018

ROK SZKOLNY 2017/2018

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ

4.01.2018r odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Mini Piłce Koszykowej klas VII dziewcząt, w których dziewczynki dzielnie walczyły w eliminacjach ze starszymi koleżankami z gimnazjum. Nie awansowały do finałów. Niemniej jednak należy podkreślić, że podjęły walkę ze starszymi o dwa lata rywalkami. Były jednymi dziewczynkami z klas 7 w dzielnicy, które podjęły wyzwanie współzawodnictwa z gimnazjum.

Skład naszej drużyny: Gabriela Kudlaszyk, Wiktoria Wąsowicz, Barbara Jędrzejewska, Zofia Kalinowska, Aleksandra Maciak, Julia Rokicka, Julia Jakubiak, Dominika Łabęcka, Aleksandra Skalska, Zuzanna Sulej.

9.01.2018r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Mini Piłce Koszykowej klas VI dziewcząt, w których dziewczynki grały w eliminacjach i zajęły 5 miejsce w ogólnej klasyfikacji. W swojej grupie udało im się wygrać jeden mecz ze szkołą podstawową nr140. Niestety przegrały ze szkołami sportowymi: 204 i 195. Wykazały się walecznością i super postawą na boisku.

Skład naszej reprezentacji: Wiktoria Czyżewska, Oliwia Gałonzowska, Julia Jakubiak, Elżbieta Kowalczyk, Joanna Król, Karolina Krzemińska, Dominika Łabęcka, Oliwia Majszczyk, Katarzyna Płaza, Julia Podbielska, Karina Sargsyan, Zuzanna Szałas, Wiktoria Tomaszewska.

10.01.2018r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Mini Piłce Koszykowej klas VI chłopców, w których nasza drużyna wywalczyła wysokie III miejsce w składzie: Bartosz Składanek, Joshua Dudman, Kacper Skrzeczkowski, Marcel Wilk, Adrian Boruta, Bogdan Osadczuk, Maciej Wilczyński, Marcin Trznadel, Szymon Zając, Michał Trossowski, Grzegorz Hajzik, Oskar Okrzeja.

Gratulacje dla drużyn!

sport

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W TENISIE STOŁOWYM

21 i 22 listopada 2017 roku odbyły się Mistrzostwach Dzielnicy Wawer Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym.

Dziewczynki z klas VII zajęły wysokie 4 miejsce grając w turnieju z reprezentacjami szkół gimnazjalnych. Chłopcy z klas VII zajęli miejsce IX w tym samym turnieju.

Skład reprezentacji dziewcząt: Barbara Jędrzejewska, Aleksandra Maciak, Zuzanna Szałas.

Skład reprezentacji chłopców: Piotr Parczewski, Jakub Jaworski.

Tylko nasza szkoła z dzielnicy wystawiła dzieci z klas VII do rozgrywek.

Podziwiamy!:)

W rywalizacji szkół podstawowych reprezentowali nas chłopcy z klas 6: Bartosz Składanek, Kacper Skrzeczkowski, Grzegorz Hajzik, nie zajmując wysokiego miejsca.

ZAWODY ?OD ZABAWY DO SPORTU?

7 listopada dzieci z klas II, III i IV wzięły udział w dzielnicowych eliminacjach zawodów ?Od zabawy do sportu?. Musiały wykazać się wieloma umiejętnościami w różnych wyścigach. Dla wielu były to pierwsze zawody w życiu. Brawa!

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Dnia 17.11.2017r. reprezentacja klas VI chłopców wystartowała w Mistrzostwach Dzielnicy Wawer Szkół Podstawowych w Unihokeju, zajmując IV miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Składanek, Kacper Skrzeczkowski, Joshua Dudman, Marcel Wilk, Patryk Wilk, Adrian Boruta, Bogdan Osadczuk, Maciej Wilczyński, Dawid Włodarski, Paweł Zakrzewski, Michał Trossowski.

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW 

Chłopcy z klas VI dnia 17.11.2017r. wzięli udział w Mistrzostwach Dzielnicy Wawer w Mini Piłce Ręcznej zajmując III miejsce. Startowali w składzie: Bartosz Składanek, Kacper Skrzeczkowski, Joshua Dudman, Marcel Wilk, Patryk Wilk, Adrian Boruta, Bogdan Osadczuk, Maciej Wilczyński, Krzysztof Wieszczek, Grzegorz Hajzik, Michał Trossowski.

Gratulacje!

X WAWERSKI TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY

Dnia 10 października 2017 roku drużyny dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej 124 oraz UKS ?Falenica? działającego przy szkole, wystartowały w X Wawerskim Trójboju Lekkoatletycznym na stadionie OSIR ?Syrenka? w Marysinie Wawerski. Zawody co roku organizowane są przez ZS60 oraz UKS Wawer ZS70. Zawodnicy startowali w rywalizacji drużynowej w trzech konkurencjach lekkoatletycznych: skok w dal, bieg na 60m, rzut piłeczką palantową. Uzyskane wyniki zostały przeliczone na punkty i następnie zsumowane dawały wynik końcowy całej drużyny. Oba nasze zespoły (chłopców i dziewczynek) stanęły na trzecim stopniu podium. Drużyny oprócz medali otrzymały drobne upominki. Dziewczynki: Julia Jakubiak, Dominika Łabęcka, Patrycja Jóźwicka, Elżbieta Kowalczyk, Maja Neska, Karina Sargsyan. Chłopcy: Bartosz Składanek, Bogdan Osadczuk, Joshua Dudman, Kacper Skrzeczkowski, Marcel i Patryk Wilk.

Gratulacje!

 

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 15.09.2017r. Odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Dziewczynki startowały na  dystansie 800m, a chłopcy 1000m na terenach leśnych w okolicy stadionu PKS Radość.

W klasyfikacji ogólnej szkół podstawowych zajęliśmy VI miejsce. Startowała bardzo liczna reprezentacja naszej szkoły.

Najwyższe wyniki osiągnęli:

Julia Jakubiak miejsce 2;

Dominika Łabęcka miejsce 8;

Marcin Trznadel miejsce 4;

Bartosz Składanek miejsce 7.

Zakwalifikowali się do Warszawskich Finałów WOM i reprezentowali naszą szkołę i dzielnicę Wawer w dniu 5.10.2017 na Warszawskim AWF.

W zawodach dzielnicowych dobrze zaprezentowali się również:

Joshua Dudman miejsce 12;

Osadczuk Bogdan miejsce 15;

Hajzik Grzegorz miejsce 18;

Gabriela Czajkowska miejsce 19;

Emilia Nowak miejsce 23;

Grzywacz Jędrzej miejsce 25.

W klasyfikacji klas VII najlepsze rezultaty osiągnęli:

Szymon Sobczak miejsce 11;

Kacper Gawryszewski miejsce 13;

Zuzanna Sulej miejsce 17;

Maciej Łyszkowski miejsce 19;

Skalska Aleksandra miejsce 26.

Brawa!

Lekcje

  • 1.  08.00 – 08.45
  • 2.  08.55 – 09.40
  • 3.  09.50 – 10.35
  • 4.  10.45 – 11.30
  • 5.  11.45 – 12.30
  • 6.  12.45 – 13.30
  • 7.  13.45 – 14.30
  • 8.  14.40 – 15.25
  • 9.  15.35 – 16.20
  • 10. 16.30 – 17.15

Obok naszej szkoły powstanie nowa hala sportowa.

Zapraszamy do śledzenia postępów.