1% dla szkoły

Obrazek, 1% dla szkoły

Biuletyn Informacji Publicznej

logo biuletynu informacji publicznej

Terminy zebrań w roku szkolnym 2022/2023

12.09.2022 zebranie z rodzicami
23.01 i 24.01.2023 zebrania z rodzicami podsumowujące pierwsze półrocze
17.04 i 18.04.2023 zebrania z rodzicami

Ponadto każdy z nauczycieli będzie raz w tygodniu dostępny w ramach konsultacji. Na spotkania z konkretnym nauczycielem prosimy umawiać się za pośrednictwem Librusa.

Godziny dostępności nauczycieli SP124:

Nazwisko i imię 

Dzień tygodnia 

Czas 

ALEKSANDRUK ANNA  poniedziałek  14.30-15.30
BARTNICZAK KAROLINA  poniedziałek  7:45-8:45
BARTYZEL BEATA  środa  14:45-15:15
BARWIEJUK ELŻBIETA     
BIELIŃSKA PAULINA  poniedziałek  

wtorek 

10:45-11:15

10:45- 11:15

BIEŃKOWSKA EWA  wtorek  12.30-13.30
BRYLL ANNA  poniedziałek  13:30-14:30
CHILIMONIUK RADOSŁAW  wtorek 

czwartek 

15.30-16.00

15.30-16.00

CZEKAJ AGATA  czwartek  12.30-13.30
DOBRZELEWSKA ANNA     
DURAJ JOANNA  czwartek  14:30-15:30
FRĄCZEK AGNIESZKA  piątek  14:30-15:30
GALUBIŃSKA ANNA     
GARBOWSKA ANNA  poniedziałek  15.25-15.55
GAWEŁ MONIKA     
GAWENDA ANDRZEJ  poniedziałek  13.30-14.30 
GAWENDA MAŁGORZATA  poniedziałek  13.30-14.30 
GÓRSKI ADAM  Poniedziałek  7.55-8.55 
KALINOWSKA MONIKA  poniedziałek  15.25-16.25 
KALIŃSKA-WILK DOMINIKA  wtorek 

piątek 

16:20-16:50 

13:30-14:00 

KARCZMARZ EDYTA  poniedziałek  11.30-12.30 
KLIMOWICZ AGNIESZKA  poniedziałek  14:30-15:30 
KORONA BEATA     
KOSMALA ANITA  czwartek  7.55-8.55 
KOSOWSKA AGNIESZKA     
KOSTRZEWA ELŻBIETA  poniedziałek  13.30-14.30 
KRAKOWSKA WANDA  środa  14.30-15.30 
KRZYŚPIAK KAROLINA  poniedziałek   07.30-08.30 
LIPIŃSKA RENATA     
Łapiński Andrzej  poniedziałek 

piątek  

15.30-16.00  

15.30- 16.00 

MACIAK MARIA  poniedziałek  14.50-15.50   
MACIAK ANNA  poniedziałek   12.45-13.45 
MAJSZCZYK AGNIESZKA    11.30-12.30 
MALARA AGNIESZKA     
MICHNIEWICZ EMILIA  wtorek  11.00-12.00 
MODRZECKA MONIKA  środa  14:40-15:40 
NOSAL JANUSZ     
PIETRASZUK ZOFIA      
PREJS JUSTYNA  wtorek  7.45-8.45  
RAJCZYKOWSKA MAŁGORZATA  poniedziałek 

wtorek 

14.30-15.00 

13.30-14.00 

RYDZYŃSKA DOROTA  środa  15.30-16.00 
SĘDEK WIOLETTA  środa  13.30-14.30 
SKORUPA RENATA  czwartek  16.20-17.20 
SMOLAK BOGDAN     
SPILSKA ANNA     
SZAŁAS MAŁGORZATA  czwartek  15:30-16:30 
SZCZEPANEK AGNIESZKA  wtorek  7:00-8:00 
SZCZEPAŃSKA JOANNA  poniedziałek  15.00-16.00 
SZOCIŃSKA SARA     
WIEJACHA ANIKA     
WIERZBICKI BOGUSŁAW  poniedziałek  13.30-14.40 
WOWNIUK MAGDALENA  wtorek 

czwartek 

13:30-14:00 

13:30-14:00 

WYSOCKA MAŁGORZATA   środa  15.15-16.15 
ZAMBRZYCKA–CHODNICKA MAŁGORZATA   wtorek 

piątek 

16.30-17.00 

16.30-17.00 

ZEGADŁO BOŻENA   środa 

piątek 

15.00-15.30 

15.00-15.30 

ZIELIŃSKA JOANNA   wtorek 

środa 

13.30-14.00 

13.30-14.00

Lekcje

  • 1.  08.00 – 08.45
  • 2.  08.55 – 09.40
  • 3.  09.50 – 10.35
  • 4.  10.45 – 11.30
  • 5.  11.45 – 12.30
  • 6.  12.45 – 13.30
  • 7.  13.45 – 14.30
  • 8.  14.40 – 15.25
  • 9.  15.35 – 16.20
  • 10. 16.30 – 17.15

Obok naszej szkoły powstanie druga w Warszawie hala lekkoatletyczna.

Zapraszamy do śledzenia postępów.