przewiń do treści

Nauczyciele rok 2021/2022

Prosimy, by Rodzice umawiali się z nauczycielami za pośrednictwem „Librusa” lub telefonicznie. Ułatwi to wzajemne kontakty i sprawi, że nauczyciele będą mieli dla Państwa wystarczająco dużo czasu.

M. Wysocka – Dyrektor

DYREKCJA

Małgorzata Wysocka

Małgorzata Wysocka

Dyrektor

Dyrektor szkoły

Joanna Szczepańska

Joanna Szczepańska

Wicedyrektor

Wicedyrektor szkoły


WYCHOWAWCY KLAS

1a Elżbieta Kostrzewa
1b Anna Bryll
2a Wioletta Sędek
2b Anna Maciak
2c Agata Czekaj
3a Beata Korona
3b Ewa Bieńkowska
3c Małgorzata Zambrzycka-Chodnicka
4a Agnieszka Szczepanek
4b Martyna Wolska
5a Małgorzata Gawenda
5b Anna Banach-Wernicka
6a Karolina Modzelewska
6b Monika Modrzecka
7a Joanna Zielińska
7b Renata Skorupa
7c Justyna Prejs
8a Wanda Krakowska
8b Karolina Bartniczak
8c Edyta Karczmarz

NAUCZYCIELE:

język polski Edyta Karczmarz 8b, 8c
Wanda Krakowska 4a, 5b, 8a
Karolina Modzelewska 4b, 6a, 6b
Renata Skorupa 5a, 7a, 7b, 7c
język angielski Anna Banach-Wernicka 5b, 6a gr., 6b gr., 7a gr., 7b gr., 7c gr.
Karolina Bartniczak 8a gr., 8b, 8c gr.
Agnieszka Lekszycka 1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c
Małgorzata Szałas 4a gr., 4b gr., 6a gr., 7c gr., 8a gr., 8c gr.
Martyna Wolska 4a gr., 4b gr., 5a gr., 6b gr., 7a gr., 7b gr.,
język niemiecki Dominika Kalińska-Wilk 7a, 7b, 8a, 8b, 8c
język hiszpański Angelika Gaweł 7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c
matematyka Monika Modrzecka 6a, 6b
Łukasz Ośkiewicz 5b, 7c
Agnieszka Szczepanek 4a, 8a, 8b, 8c
Małgorzata Wysocka 7b
historia Edyta Karczmarz 4a, 4b, 8a, 8b, 8c
Justyna Prejs 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c
przyroda Agata Czekaj 4a, 4b
geografia Ryszard Góral 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c
biologia Agata Czekaj 5a, 5b
Joanna Duraj 6a, 6b, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c
chemia Beata Bartyzel 7b, 8a, 8b, 8c
Małgorzata Zambrzycka-Chodnicka 7a, 7c
fizyka Monika Modrzecka 7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c
wiedza o społeczeństwie Justyna Prejs 8a, 8b, 8c
informatyka Adam Górski 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c
Bogusław Smolak 8a, 8b, 8c
technika Dorota Rydzyńska 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b
muzyka Andrzej Łapiński 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c
plastyka Małgorzata Rajczykowska 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 7c
wychowanie fizyczne Małgorzata Gawenda 5a, 6a dz., 7a dz., 7c dz., 8a dz., 8c
Andrzej Gawenda 4a ch., 5b, 7a ch., 7c ch., 8a ch..
Agnieszka Klimowicz 4a dz., 4b dz., 6b dz., 7b dz., 8b dz.
Bogdan Wierzbicki 4b ch., 6a ch., 6b ch., 7b ch., 8b ch.
etyka Elżbieta Kostrzewa klasy 1-3
Marcin Tutro klasy 4-8
religia Sara Szocińska 1a, 1b, 2a, 2b, 2c
s. Zofia Pietraszuk 31, 3b, 3c, 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b
ks. Krzysztof Szczepanik 7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c
WDŻ Wioletta Sędek klasy 4-8
doradztwo zawodowe Marzena Dąbrowa 7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8c
edukacja dla bezpieczeństwa Janusz Nosal 8a, 8b, 8c
terapia pedagogiczna Joanna Szczepańska
Barbara Frelek
nauczyciele wspomagający Katarzyna Kaniewska-Wojdyr
Anita Kosmala
Joanna Zielińska
Sara Szocińska
świetlica Monika Gaweł
Elżbieta Barwiejuk
Agata Czekaj
Emilia Michniewicz
Agnieszka Malara
Agnieszka Kosowska
Anika Wiejacha
Sylwia Grab
logopeda Anna Spilska
biblioteka Anna Aleksandruk
pedagog Agnieszka Pietraszek
psycholog Bożena Zegadło

Lekcje

  • 1.  08.00 – 08.45
  • 2.  08.55 – 09.40
  • 3.  09.50 – 10.35
  • 4.  10.45 – 11.30
  • 5.  11.45 – 12.30
  • 6.  12.45 – 13.30
  • 7.  13.45 – 14.30
  • 8.  14.40 – 15.25
  • 9.  15.35 – 16.20
  • 10. 16.30 – 17.15

1% dla szkoły

Obrazek, 1% dla szkoły

Historię rozbudowy szkoły można prześledzić tutaj.

Obok naszej szkoły powstanie druga w Warszawie hala lekkoatletyczna.

Zapraszamy do śledzenia postępów.