przewiń do treści

Nauczyciele rok 2020/2021

Prosimy, by Rodzice umawiali się z nauczycielami za pośrednictwem „Librusa” lub telefonicznie. Ułatwi to wzajemne kontakty i sprawi, że nauczyciele będą mieli dla Państwa wystarczająco dużo czasu.

M. Wysocka – Dyrektor

DYREKCJA SZKOŁY

Dyrektor Małgorzata Wysocka
Wicedyrektor Joanna Szczepańska

WYCHOWAWCY KLAS

1a Wioletta Sędek
1b Anna Maciak
1c Justyna Miętus
2a Beata Korona
2b Ewa Bieńkowska
2c Małgorzata Zambrzycka-Chodnicka
3a Anna Bryll
3b Elżbieta Kostrzewa
4a Małgorzata Gawenda
4b Anna Banach-Wernicka
5a Karolina Modzelewska
5b Monika Modrzecka
6a Magdalena Malinowska
6b Renata Skorupa
6c Justyna Prejs
7a Wanda Krakowska
7b Karolina Bartniczak
7c Edyta Karczmarz
8a Agnieszka Szczepanek
8b Małgorzata Szałas

NAUCZYCIELE:

język polski Edyta Karczmarz 7b, 7c
Wanda Krakowska 4b, 7a, 8a
Karolina Modzelewska 5a, 5b, 8b
Renata Skorupa 4a, 6a, 6b, 6c
język angielski Anna Banach-Wernicka 2a, 2b, 2c, 4b, 5a gr., 5b gr., 6a gr., 6b gr
Karolina Bartniczak 6a gr., 6c gr., 7a gr., 7b, 7c gr., 8a gr.,
Małgorzata Szałas 4a, 6c gr., 7a gr., 7c gr., 8a gr., 8b
Martyna Wolska 1a, 1b, 1c, 3a, 3b, 5a gr., 5b gr., 6b gr.,
język niemiecki Dominika Kalińska-Wilk 7a, 7b, 7c, 8a, 8b
język hiszpański Angelika Gaweł 7a, 7b, 7c, 8a, 8b
matematyka Magdalena Malinowska 4a, 4b, 6a, 6b
Monika Modrzecka 5a, 5b, 6c
Agnieszka Szczepanek 7a, 7b, 7c, 8a
Małgorzata Wysocka 8b
historia Edyta Karczmarz 7a, 7c, 8a, 8b
Justyna Prejs 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7b
przyroda Agata Czekaj 4a, 4b
geografia Maria Bogdanowicz 5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b
biologia Agata Czekaj 5a, 5b
Joanna Duraj 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b
chemia Dorota Kochanowska 7a, 7b, 7c, 8a, 8b
fizyka Monika Modrzecka 7a, 7b, 7c, 8a, 8b
wiedza o społeczeństwie Justyna Prejs 8a, 8b
informatyka Adam Górski 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b
Bogusław Smolak  7c, 8a, 8b
technika Zygmunt Białowąs 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 6c
muzyka Andrzej Łapiński 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c
plastyka Zygmunt Białowąs 4a, 4b
Małgorzata Rajczykowska 5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c
wychowanie fizyczne Małgorzata Gawenda 4a, 5b dz., 6a dz., 6c dz., 7a dz., 8a dz.
Andrzej Gawenda 5a dz., 5b ch., 6a ch., 6c ch., 7a ch., 7c ch.
Bogdan Wierzbicki 4b, 5a ch., 6b ch., 7b ch., 8a ch., 8b ch.
Aldona Zagrabska 6b dz., 7b dz., 7c dz, 8b dz.
etyka Elżbieta Kostrzewa klasy 1-3
Ewa Araźna klasy 4-8
religia Sara Szocińska 1a, 1b, 1c
s. Zofia Pietraszuk 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b
ks. Krzysztof Szczepanik 6c, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b
WDŻ Agata Czekaj 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b
doradztwo zawodowe Marzena Dąbrowa 7a, 7b, 7c, 8a, 8b
edukacja dla bezpieczeństwa Janusz Nosal 8a, 8b
terapia pedagogiczna Joanna Szczepańska
Barbara Frelek
nauczyciele wspomagający Katarzyna Kaniewska-Wojdyr
Anita Kosmala
Joanna Zielińska
Sara Szocińska
świetlica Monika Gaweł
Elżbieta Barwiejuk
Agata Czekaj
Emilia Michniewicz
Agnieszka Majszczyk
Agnieszka Kosowska
Anika Wiejacha
Małgorzata Rajczykowska
logopeda Anna Spilska
biblioteka Anna Aleksandruk
pedagog Agnieszka Pietraszek
psycholog Bożena Zegadło

Lekcje

  • 1.  08.00 – 08.45
  • 2.  08.55 – 09.40
  • 3.  09.50 – 10.35
  • 4.  10.45 – 11.30
  • 5.  11.45 – 12.30
  • 6.  12.45 – 13.30
  • 7.  13.45 – 14.30
  • 8.  14.40 – 15.25
  • 9.  15.35 – 16.20
  • 10. 16.30 – 17.15

1% dla szkoły

Obrazek, 1% dla szkoły

Historię rozbudowy szkoły można prześledzić tutaj.

Obok naszej szkoły powstanie druga w Warszawie hala lekkoatletyczna.

Zapraszamy do śledzenia postępów.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

logo biuletynu informacji publicznej