przewiń do treści

Nauczyciele rok 2019/2020

Prosimy, by Rodzice umawiali się z nauczycielami za pośrednictwem „Librusa” lub telefonicznie. Ułatwi to wzajemne kontakty i sprawi, że nauczyciele będą mieli dla Państwa wystarczająco dużo czasu.

M. Wysocka – Dyrektor

WYCHOWAWCY KLAS:

1a Beata Korona
1b Ewa Bieńkowska
1c Małgorzata Zambrzycka-Chodnicka
2a Anna Bryll
2b Elżbieta Kostrzewa
3a Justyna Miętus
3b Wioletta Sędek
4a Karolina Modzelewska
4b Monika Modrzecka
5a Magdalena Malinowska
5b Renata Skorupa
5c Justyna Prejs
6a Wanda Krakowska
6b Karolina Bartniczak
6c Edyta Karczmarz
7a Agnieszka Szczepanek
7b Małgorzata Szałas
8a Karol Michalak
8b Małgorzata Gawenda

 

NAUCZYCIELE:

język polski Edyta Karczmarz 6b, 6c
Wanda Krakowska 6a, 7a, 8a
Karolina Modzelewska 4a, 4b, 7b
Renata Skorupa 5a, 5b, 5c, 8b
język angielski Anna Banach-Wernicka 1a, 1b, 1c, 4a gr, 4b gr, 5a gr, 5b gr, 5c gr
Karolina Bartniczak 5a gr, 6a gr, 6b, 7a gr, 8a gr, 8b gr
Anna Popińska 8a gr, 8b gr
Małgorzata Szałas 5c gr, 6a gr, 6c, 7a gr, 7b
Martyna Wolska 2a, 2b, 3a, 3b, 4a gr, 4b gr, 5b gr
język niemiecki Dominika Kalińska-Wilk 7a, 7b, 8a, 8b
język hiszpański Angelika Gaweł 7a, 7b, 8a, 8b
matematyka Magdalena Malinowska 5a, 5b, 6a, 6b
Monika Modrzecka 4a, 4b, 5c
Agnieszka Szczepanek 6c, 7a, 8a, 8b
Małgorzata Wysocka 7b
historia Edyta Karczmarz 6a, 6c, 8a, 8b
Justyna Prejs 4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 6b, 7a, 7b
przyroda Karol Michalak 4a, 4b
geografia Karol Michalak 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 8a, 8b
biologia Agata Czekaj 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c
Joanna Duraj 7a, 7b, 8a, 8b
chemia Mateusz Kowalik 7a, 7b, 8a, 8b
fizyka Monika Modrzecka 7a, 7b, 8a, 8b
wiedza o społeczeństwie Justyna Prejs 8a, 8b
informatyka Adam Górski 4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c, 7a
Bogusław Smolak 7b, 8a, 8b
technika Zygmunt Białowąs 4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c
muzyka Mirosław Sabadasz 4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b
plastyka Zygmunt Białowąs 4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b
wychowanie fizyczne Małgorzata Gawenda 4b dz, 5a dz, 5c dz, 6a dz, 7a dz, 8b chł
Andrzej Gawenda 4a dz, 4b chł, 5a chł, 5b dz, 5c chł, 6a chł
Bogdan Wierzbicki 4a chł, 5b chł, 6b chł, 6c chł, 7a chł, i 7b chł, 8a chł
Aldona Zagrabska 6b dz, 6c dz, 7b dz, 8a dz i 8b dz
etyka Elżbieta Kostrzewa klasy 1-3
Anna Dobrzelewska klasy 4-8
religia Piotr Kryniewicz 1a, 1b, 1c, 5a, 5b
s. Zofia Pietraszuk 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b, 6a, 6b, 6c
ks. Krzysztof Szczepanik 5c, 7a, 7b, 8a, 8b
WDŻ Agata Czekaj 4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 8a, 8b
doradztwo zawodowe Marzena Dąbrowa 7a, 7b, 8a, 8b
edukacja dla bezpieczeństwa Janusz Nosal 8a, 8b
terapia pedagogiczna Joanna Szczepańska
Anna Dąbrowska
świetlica Monika Gaweł
Elżbieta Barwiejuk
Agata Czekaj
Agnieszka Kosowska
Anna Maciak
Agnieszka Majszczyk
Mirosław Sabadasz
Sara Szocińska
Anika Wiejacha
Dorota Włodarczyk
logopeda Anna Spilska
biblioteka Anna Aleksandruk
pedagog Anna Dobrzelewska
psycholog Barbara Świątek

Lekcje

  • 1.  08.00 – 08.45
  • 2.  08.55 – 09.40
  • 3.  09.50 – 10.35
  • 4.  10.45 – 11.30
  • 5.  11.40 – 12.25
  • 6.  12.40 – 13.25
  • 7.  13.40 – 14.25
  • 8.  14.35 – 15.20
  • 9.  15.30 – 16.15

1% dla szkoły

Obrazek, 1% dla szkoły

Nowe skrzydło szkoły rośnie w oczach.

Zapraszamy do śledzenia postępów.

Obok naszej szkoły powstanie druga w Warszawie zadaszona hala lekkoatletyczna.

Zapraszamy do śledzenia postępów.