przewiń do treści

Klasa I b

Świąteczne pozdrowienia od klasy IB!


Wizyta w Bibliotece Publicznej w Miedzeszynie

Pod koniec listopada wybraliśmy się pociągiem („szkoda, że tylko jedna stacja!” – tak słychać było wśród dzieci) do biblioteki do Miedzeszyna na spotkanie autorskie z p. Natalią Nebeluk i jej psem – bohaterem książki „Psie szczęście w nieszczęściu”. Dzieci miały okazję posłuchać fragmentu książki i posłuchać historii psa Diego. Wszyscy mogli pogłaskać pieska, a także dowiedzieć się, jak należy opiekować się swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.


Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

20 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Dzieci z zainteresowaniem i zaangażowaniem włączyły się w przygotowania do tego dnia. Tak go świętowaliśmy:


Muzeum Powstania Warszawskiego

Na początku listopada wybraliśmy się do Muzeum Powstania Warszawskiego na lekcję pt. „Nasze symbole”. Zwiedzaliśmy muzeum bardzo zaciekawieni i wsłuchani w opowieści pani Przewodnik. Każdy zrobił dla siebie powstańczą opaskę. Wszystkim nam bardzo się w tym muzeum podobało. Na pewno jeszcze się tam wybierzemy.


Wizyta u króla

W październiku byliśmy z „wizytą u króla” w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Zwiedzaliśmy pałac oraz podziwialiśmy piękno wilanowskiego parku. Dowiedzieliśmy się dużo ciekawych informacji nie tylko o mieszkańcach pałacu, ale i o mieszkańcach parku


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego za nami, a 14 września już braliśmy udział w organizowanym w naszej szkole XV Biegu Papieskim. Gratulacje dla uczestników!

Lekcje

  • 1.  08.00 – 08.45
  • 2.  08.55 – 09.40
  • 3.  09.50 – 10.35
  • 4.  10.45 – 11.30
  • 5.  11.40 – 12.25
  • 6.  12.40 – 13.25
  • 7.  13.40 – 14.25
  • 8.  14.35 – 15.20
  • 9.  15.30 – 16.15

1% dla szkoły

Obrazek, 1% dla szkoły

Nowe skrzydło szkoły rośnie w oczach.

Zapraszamy do śledzenia postępów.

Obok naszej szkoły powstanie druga w Warszawie hala lekkoatletyczna.

Zapraszamy do śledzenia postępów.