Sport w naszej szkole – rok szkolny 2015/2016

 

PODSUMOWANIE

W dniu 22.06.2016r. podsumowaliśmy zmagania sportowe na szkolnym apelu w sali gimnastycznej.

KĄCIK ZNAWCY SPORTU

Znawcą Sportu w roku szkolnym 2015/2016 po raz trzeci z rzędu został Tomasz Jaszczyński z klasy Vb, który udzielił największą ilość prawidłowych odpowiedzi z dziedziny sportu w ciągu całego roku szkolnego. Gratulujemy.

SOBOTNIE ZAJĘCIA ” OTWARTE SALE I BOISKA”

Zajęcia odbywały się w soboty w godzinach 13.00-15.00. Uczniowie klas starszych doskonalili umiejętności w tenisie ziemnym, tenisie stołowym, lekkiej atletyce (w tym w skoku o tyczce) oraz grach zespołowy.

DOSKONALENIE JAZDY NA ROWERZE

Dzieci z klasy IVb podczas lekcji wf doskonaliły swoje umiejętności jazdy na rowerze przed egzaminem na kartę rowerową.

SPORT GENERACJA 2016

W dniu 15.06.2016 liczna reprezentacja (42 dzieci) wzięła udział w Ogólnopolskiej Masowej Imprezie Sportowej SportGeneracja 2016 na Warszawskim AWF, której patronat honorowy objął Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka oraz Program Trzeci Polskiego Radia. Partnerem merytorycznym akcji jest Polski Związek Lekkiej Atletyki wraz ze swoim autorskim programem Lekkoatletyka Dla Każdego. Akcję tą wspierają także założyciele Fundacji Wychowanie przez Sport, byli lekkoatleci i olimpijczycy Sebastian Chmara, Artur Partyka i Paweł Januszewski. Razem z nami bawiło sie około 1200 dzieci z Warszawy i okolic. Zawody miały charakter dużej zabawy sportowej i zdrowej rywalizacji. Każde dziecko otrzymało pamiątkowa koszulkę. Zawody rozpoczęły sie od wspólnej rozgrzewki przed sceną i biegu integracyjnego Waterrr Run, po którym wszyscy otrzymali medale. Następnie w podziale na kategorie wiekowe dzieci rywalizowały w następujących konkurencjach: bieg na 33 m, bieg przez płotki 33m, bieg na 200m oraz sztafeta 12x200m. Imprezę urozmaicały konkursy o tematyce sportowej oraz zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach. Organizatorzy nie zapomnieli również o wodzie i zdrowym poczęstunku dla uczestników. Cała impreza zrobiła na nas olbrzymie wrażenie. Dzieci wróciły uśmiechnięte.

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W DWA OGNIE USPORTOWIONE

W dniu 13.06.2016r. startowały dziewczynki w składzie: Maja Neska, Zusia Szałas, Dominika Łabęcka, Patrycja Piotrowska, Maja Okoń, Zofia Binkiewicz, Wiktoria Tomaszewska, Julia Podbielska, Katarzyna Płaza. Dziewczynki zakończyły rywalizację w eliminacjach. We wszystkich meczach przegrały 1 punktem. Brakowało więc niewiele. Taki jest sport. Dziękujemy za udział.

W dniu 14.06.2016. chłopcy zdobyli MISTRZOSTWO DZIELNICY W DWÓCH OGNIACH USPORTOWIONYCH. Nasi chłopcy okazali się najlepsi. Grali jak marzenie. Nie mieli sobie równych. Stworzyli bardzo zgraną, zgodną i dobrze współpracującą drużynę. W meczu o I miejsce wygrali przewagą 18 punktów. Tytuł Mistrzów Dzielnicy Wawer wywalczyli: Bartosz Składanek, Kacper Skrzeczkowski, Patryk Wilk, Marcel Wilk, Jędrzej Grzywacz, Michał Trossowski, Grzegorz Hajzik, Krzysztof Wieszczek, Adrian Boruta.

Chłopcy jesteście wielcy! Ogromne gratulacje! Jesteśmy z Was dumni!!!!!!

SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

3.06.2016. odbyła się już trzecia edycja Turnieju Szachowego o tytuł ” Arcymistrza Szachowego SP 124 2016″. Wzięła w nim udział rekordowa ilość zawodników. W tym roku po raz pierwszy szeregi startujących zasiliła silna grupa z młodszych klas 0-III. Dzięki temu mieliśmy 16 zawodników z klas 0-III oraz 16 zawodników z klas IV-VI. Turniej stał na wysokim poziomie o czy świadczyły zacięte pojedynki i na prawdę  arcymistrzowskie szachmaty.

W klasach 0-III miejsce I zajął Jan Gadoś, II miejsce Mikołaj Potiopa, III miejsce Sara Milczek.

W klasach IV-VI miejsce I zajął Filip Rutkowski, II miejsce Igor Foryś, III miejsce Kacper Skrzeczkowski.

Ogromne gratulacje!

BIEGI W HOŁDZIE JANA PAWŁA II

XII edycja biegów przełajowych „Młodzi w hołdzie Janowi Pawłowi II” odbyły się 21.05.2016r. Nie liczył się rezultat. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz poczęstunek. Były tez występy i losowanie atrakcyjnych nagród. Ideą biegów jest zamanifestowanie naszej pamięci o człowieku, który kochał ludzi i aktywnie przez całe swoje życie uprawiał sport. Jak co roku nasza szkoła miała silną i bardzo liczną reprezentację.

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Dnia 20.05.2016. odbył się Turniej Tenisa Stołowego o tytuł „Mistrza Ping Ponga SP 124 2016”. W turnieju wzięło udział 32 zawodników. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i wywoływały ogromne emocje. Wśród startujących najlepszymi tenisiatami okazali się:

I miejsce Piotr Parczewski,

II miejsce Tomasz Hilsberg,

III miejsce Bartosz Składanek.

Bardzo gratulujemy! Dziękujemy wszystkim startującym.

ŚRODY LEKKOATLETYCZNE

W dniach 18.05.2016 i 1.06.2016 liczna reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w cyklu zawodów dla dzieci „Środy Lekkoatletyczne”, realizowanych we współpracy z Marianem Woroninem, byłym reprezentantem Polski w lekkiej atletyce, wiceprezesem Stowarzyszenia „Sport Dzieci i Młodzieży”. Zawody odbyły się na przyszkolnych obiektach sportowych Szkoły Podstawowej Nr 321 przy ul. Szadkowskiego. Nasi zawodnicy zdobyli mnóstwo dyplomów jak widać na załączonym obrazku. Poniżej przedstawiamy wysokie wyniki:

Kacper Składanek – piłeczka palantowa 41,5m; skok w dal 4,05m; 60m – 9,31s

Marcel Wilk – piłeczka palantowa 29m;

Kacper Skrzeczkowski – 300m 60,77s, piłeczka palantowa 26,6m;

Bartosz Składanek – piłeczka palantowa 33,5m;

Daukszewicz Hanna – piłeczka palantowa 23,5m;

Kacper Składanek 33,5m;

Patryk Wilk – 60m 9,59s, 300m 55,00s, Piłeczka palanowa 28,5m, skok w dal 3,65m;

Jędrzej Grzywacz – piłka palantowa 30m;

Julia Jakubiak – 300m 60,02s, piłeczka palantowa 21m;

Jakub Zakrzewski – 60m 9,22m, piłeczka palantowa 30m, skok w dal 3,40m;

Igor Foryś – 300m 57,45s, skok w dal 3,80m;

Maciej Lutomski – piłeczka palantowa 28m, 60m 10,07s;

Mateusz Neska – 60m 9,15s, skok w dal 3,88m;

Ola Skalska – 3,38m;

Dominika Łabęcka 3,33m;

Zosia Wydrzyńska – 60m 9,72s, skok w dal 3,90m.

SZKOLNE TURNIEJE PODCZAS FESTYNU

Turniej Dwóch Ogni Usportowionych dla klas III i IV

I miejsce: reprezentacja klasy IVB

II miejsce: reprezentacja klasy IVA

III miejsce: reprezentacja klasy IIIB

IV miejsce: reprezentacja klasy IIIA

Turniej Siatkówki dla klas V i VI

I miejsce: reprezentacja klasy VIB

II miejsce: reprezentacja klasy VA

III miejsce: reprezentacja klasy VIA

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

13.05.2016. nasze dzieci startowały na stadionie lekkoatletycznym na Warszawskim Orle.W drużynie dziewcząt statowały Aleksandra Piętka, Zofia Wydrzyńska, Katarzyna Brandys, Gabrysia Kudlaszyk, Barbara Jędrzejewska. Chłpców reprezentowali Marcel Lisowski, Michał Domański, Kacper Składanek, Jakub Zakrzewski, Franek Papis. Poniżej przedstawiamy najlepsze wyniki:

Zosia Wydrzyńska:skok w dal 3,95m, 60m 9,66s, 600m 2,18min, piłeczka palantowa 25m;

Aleksandra Piętka: skok w dal 3,52;

Gabrysia Kudlaszyk: piłeczka palantowa 28m;

Barbara Jedrzejewska: skok w dal 3,42m, piłeczka palantowa 24m;

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W MINI PIŁCE NOŻNEJ

Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Mini Pilce Nożnej rozpoczęliśmy od eliminacji w dniu 22.04.2016., w których wywalczyli awans do dalszych rozgrywek. W efekcie 28.04.2016. udało im się zdobyć wysokie IV miejsce w składzie: Marcel Lisowski, Jakub Zakrzewski, Igor Foryś, Bernard Niebielski, Grzegorz Zagrabski, Michał Domański, Franek Papis, Aleks Pieczka, Sebastian Piotrowski, Kacper Składanek. Gratulujemy!

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W PŁYWANIU

W dniu 11.04.2016. odbyły się zawody pływackie.

Reprezentacja dziewcząt: Zuzanna Gorzkowska, Julia Kuwał, Aleksanda Łapa, Hanna Malinowska, Maja Neska, Julia Podbielska, Woktoria Tomaszewska, Zuzanna Walenta, Zofia Wydrzyńska.

Reprezentacja chłopców: Marcel Lisowski, Aleks Pieczka, Mikołaj Grosiak, Maciej Lutomski, Maciej Żebrowski, Oskar Okrzeja, Marcin Trznadel, Kacper Składanek, Maciej Petrow Ganew.

Pływacy ścigali się na dystansach 25m, 50m oraz w sztafecie 8x25m. Można było pływać stylem dowolnym lub na grzbiecie. Każdy wybierał styl pływacki w którym czuł się najlepiej. Dzieci były klasyfikowane indywidualnie oraz drużynowo. Indywidualnie najwyżej zostali sklasyfikowani Aleks Pieczka – II miejsce oraz Julia Podbielska II miejsce. Dziękujemy za start.

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W SPORTACH ZIMOWYCH – ŁYŻWIARSTWIE – „BŁĘKITNA SZTAFETA”.

Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Sportach Zimowych zostały rozegrane na lodowisku OSiR w Aninie w dniu 24.02.2016r. Dziewczynki z klas IV i V startowały zespołowo w czterech konkurencjach łyżwiarskich: jazda po prostej, jazda slalomem, jazda do tyłu i ósemka. Musiały wykazać się umiejętnością bardzo szybkiej jazdy na łyżwach i jednocześnie nie mogły popełnić żadnego błędu technicznego. Nasze łyżwiarki ukończyły wszystkie wyścigi i walczyły o każdą sekundę, niestety młodziutkim zawodniczkom klas IV i V zabrakło szykości. W efekcie zajęły dalsze miejsce. Inne szkoły reprezentowały dzieci klas VI. My nabieraliśmy doświadczenia i za rok powalczymy o miejsce w pierwszej trójce. Dziękujemy za sportową rywalizację.

PRÓBA BICIA REKORDU SZKOŁY W ŻONGLERCE PIŁCE NOŻNĄ PODCZAS OBCHODÓW PIERWSZEGO DNIA WIOSNY

21.03.2016. po rak kolejny dzieci próbowały pobić rekord szkoły w żonglowaniu piłką nożną. Każda z klas wystawiła swoją reprezentację dziewczynek i chłopców. Chłopcom rekordu pobić się nie udało, ale padły bardzo wartościowe wyniki. Natomiast wśród dziewczynek rekord został wyrównany. Gratulacje dla Wszystkich próbujących!

Najlepsze wyniki chłopców:

 1. Michał Domański 62;

 2. Grzegorz Zagrabski 41;

 3. Kuba Zakrzewski 37;

 4. Tomasz Wróblewski 30;

 5. Bartosz Składanek, Franek Papis, Marcel Lisowski 27;

 6. Klaudiusz Tkaczyk 19;

 7. Joshua Dudman 14.

Najlepsze wyniki dziewczynek:

 1. Małgosia Hajzik 5;

 2. Zosia Wydrzyńska, Kasia Brandys, Wiktoria Jałocha, Martyna Dajna, Aleksandra Maciak, Hanna Malinowska 3;

 3. Dominika Łabęcka , Amelia Łępicka, Ola Skalska, Oliwia Gałonzowska 2.

NOC SPORTOWA

W dniu 19.02.2016. uczniowie klas V i VI wzięli po raz drugi udział w lokalnej akcji sportowej „Noc Sportowa” zorganizowanej w zaprzyjaźnionej szkole podstawowej nr 76. Celem akcji była integracja środowiska lokalnego osiedla Falenica, aktywne spędzanie czasu wolnego oraz współzawodnictwo sportowe (konkurs skoku wzwyż, turnieje piłki nożnej dla chłopców i piłki siatkowej dla dziewczynek). Naszą szkołę reprezentowały dzieci z klas V i VI-tych.

MISTRZOSTWA DZIELNICY W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ

Dnia 19.01.2016 startowaliśmy w Mistrzostwach Dzielnicy w Mini Piłce Koszykowej Chłopców.

Skład naszej drużyny: Karol Anczewski, Jakub Kieszkowski, Franciszek Papis, Aleks Pieczka, Grzegorz Zagrabski, Jakub Zakrzewski, Michał Domański, Bernard Niebielski, Sebastian Piotrowski, Kacper Składanek. Dziękujemy.

PRZERWY SPORTOWE

Od początku roku szkolnego 2015/16 w naszej szkole odbywają się przerwy sportowe, podczas których uczniowie mają możliwość doskonalić swoje umiejętności i współzawodnictwo w grach zespołowych. Przerwy te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród zawodników i kibiców.
W pierwszym semestrze w poniedziałki uczniowie klas V grali w mini piłkę koszykową oraz tańczyli układy przy muzyce. We wtorki uczennice klas VI brały udział w międzyklasowym turnieju w piłkę koszykową i piłkę siatkową. Podczas przerw środowych chłopcy z klas IV-VI brali udział w turniejach organizowanych i przeprowadzanych przez samorząd szkolny w mini piłkę koszykową, mini piłkę nożną halową oraz został rozegrany turniej klas VI w piłkę siatkową.

W drugim semestrze planujemy kontynuację zajęć sportowych podczas przerw. Zapraszamy.

 

 BEZPIECZNE ZABAWY NA ŚNIEGU

Rozpoczął się sezon sportów zimowych. Jak co roku dzieci na lekcjach w-f uczą się jak bezpiecznie i aktywnie spędzać czas bawiąc się na śniegu. Zajęcia zawsze budzą wiele emocji i są dużą atrakcją dla dzieci.

 

 

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Dnia 9 grudnia 2015r. w SP 195 w Marysinie Wawerskim nasi uczniowie Michał Domański i Bernard Niebielski wystartowali w eliminacjach Mistrzostw Szkół Podstawowych Dzielnicy Wawer w Tenisie Stołowym.

Bardzo dziękujemy za udział.

VII WAWERSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniach 19 i 20.11.2015 r. w Zespole Szkół nr 70 odbył się Wawerski Turniej Koszykówki dla dzieci z klas V. W dniu 19.11.2015 r. rozgrywki toczyli chłopcy, a w dniu 20.11.2015 r. dziewczęta. Turniej był bardzo wymagający. Drużyny rozegrały wiele meczy i wszyscy grali z ogromnym poświęceniem.

Zarówno chłopcy jak i dziewczynki zakończyli swój udział na 4 miejscu. Tym razem tuż za podium, ale walka sportowa była niesamowita. Na zakończenie zmagań obie drużyny otrzymały profesjonalne piłki do gry w koszykówkę. Jesteśmy z Was dumni i składamy Wam olbrzymie GRATULACJE.

Dziewczęta: Wiktoria Wąsowicz, Barbara Jędrzejewska, Hanna Malinowska, Gabriela Kudlaszyk, Zofia Malinowska, Julia Rokicka, Monika Samojłowicz, Maja Okoń.

Chłopcy: Adam Kalinowski, Jakub Kieszkowski, Franciszek Papis, Aleks Pieczka, Grzegorz Zagrabski, Maciej Lutomski, Wiktor Smaga, Klaudiusz Tkaczyk, Mateusz Wójcik.

ZAWODY „OD ZABAWY DO SPORTU”

W dniu 18.11.2015r. reprezentacja SP124 wzięła udział w zawodach „Od zabawy do sportu” w hali sportowej w Marysinie Wawerskim. Dzieci z klas II, III, IV wykazały się olbrzymią sprawnością, zaliczając wszystkie konkurencje. Na zakończenie rywalizacji sportowej każdy uczestnik otrzymał mały upominek.

Skład naszej reprezentacji: Joanna Bajszczak, Michał Brandys, Jan Gadoś, Izabela Hajzik, Hanna Jakubaszek, Zofia Jakubaszek, Franciszek Staszkiewicz, Bartosz Boruta, Gabriela Czaykowska, Emilia Nowak, Oliwia Gałonzowska, Grzegorz Hajzik, Julia Podbielska, Bartosz Składanek.

Bardzo dziękujemy za udział w zawodach.

WAWERSKA SZTAFETA PATRIOTÓW

Narodowe Święto Niepodległości 11.11.2015r. uczciliśmy na sportowo. Uczniowie, rodzice i nauczyciele wzięli udział w II Wawerskiej Sztafecie Patriotów. Uczestnicy pokonali dystans od Radości do Falenicy ulicą Patriotów, biegnąc, jadąc na rowerze oraz hulajnodze w strojach biało czerwonych. Każdy na mecie otrzymał pamiątkowy medal uczestnictwa w zawodach. Tym razem nie liczyło się uzyskanie wysokiego miejsca, tylko aktywne spędzenie czasu. Każdy był wygrany!!!

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W UNIHOKEJU

W dniach 6 i 9 listopada 2015r. drużyny chłopców i dziewcząt dzielnie reprezentowały naszą Szkołę w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Unihokeju. Tym razem nie udało nam się wyjść z grupy. Swoje zmagania zakończyliśmy w eliminacjach.

Skład drużyn:

Dziewczynki:

Barbara Jędrzejewska, Gabriela Kudlaszyk, Aleksandra Maciak, Monika Samojłowicz, Wiktoria Wąsowicz, Aleksandra Ciorga, Ilona Dąbrowska, Aleksandra Łapa.

Chłopcy:

Igor Foryś, Mateusz Księżopolski, Marcel Lisowski, Bernard Niebielski, Aleks Pieczka, Kacper Składanek, Grzegorz Wojciechowski, Jakub Zakrzewski.

Bardzo dziękujemy Wam za udział w turnieju.

MISTRZOSTWA DZIELNICY WAWER W PIŁCE RĘCZNEJ

W dniu 21.10.2015r. chłopcy wzięli udział w Mistrzostwach Dzielnicy Wawer w Piłce Ręcznej. Turniej odbył się w Falenicy w Szkole Podstawowej nr 76.

Naszą Szkołę reprezentowali: Filip Łubnicki, Jakub Zakrzewski, Igor Foryś, Mateusz Księżopolski, Bertrand Niebielski, Sebastian Piotrowski, Kacper Składanek, Michał Domański.

Dziękujemy za udział w turnieju.

VIII WAWERSKI TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY

7 października 2015r. wystartowaliśmy w VIII Wawerskim Trójboju Lekkoatletycznym. Zawody odbywały się na stadionie lekkoatletycznym OSIR „Syrenka” w Marysinie Wawerskim. W zawodach brały udział sześcioosobowe drużyny. Naszą szkołę SP 124 wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym „Falenica” reprezentowały trzy zespoły: dwa dziewcząt i jeden chłopców z klas V i VI. Każdy zawodnik startował w trzech konkurencjach: skok w dal, bieg na 60m i rzut piłeczką palantową.

Poniżej przedstawiamy wyniki jakie uzyskali zawodnicy.

IMIĘ I NAZWISKO RZUT. P. PALANTOWĄ SKOK W DAL BIEG NA 60M
Igor Foryś 33m 3,69m 9,65s
Antek Lipiński 32m 3,66m 9,86s
Kacper Składanek 42m 3,45m 9,21s
Mateusz Neska 26,3m 3,74m 9,21s
Klaudiusz Tkaczyk 27,4m 3,17m 10,54s
Maciej Lipiński 31,3m 3,30m 10,37s

 

IMIĘ I NAZWISKO RZUT. P. PALANTOWĄ SKOK W DAL BIEG NA 60M
Wiktoria Ahmadulina 17m 3,14m 10,46m
Aleksandra Piętka 15m 3,29m 11,30m
Aleksandra Maciak 21,4m 3,20m 11,12m
Barbara Jędrzejewska 23,4m 3,32m 10,33m
Gabrysia Kudlaszyk 28,9m 2,92m 10,05m
Wiktoria Wąsowicz 18,3m 2,99m 11,12m

 

IMIĘ I NAZWISKO RZUT. P. PALANTOWĄ SKOK W DAL BIEG NA 60M
Aleksandra Skalska 21,6m 3,25m 9,89s
Patrycja Piotrowska 19,7m 3,51m 10,42s
Aleksandra Gola 14,3m 3,09m 11,00s
Zuzanna Szałas 16,6m 2,86m 12,24s
Dominika Łabęcka 12,6m 3,52m 10,33s
Maja Neska 18,8m 3,04m 12,36s

Nasze drużyny spisały się bardzo dobrze. Dzieci uzyskały dobre rezultaty.

Chłopcy drużynowo wywalczyli drugie miejsce. Dziewczynki znalazły się poza podium do którego na prawdę niewiele im zabrakło. Nadmienić tu trzeba, że drużyny dziewczynek składały się głównie z uczennic klas V a walczyły z klasami VI. Dzieci z klas V będą mogły sprawdzić się jeszcze za rok.

Wszystkim dziękujemy i gratulujemy!!!

BIEGI PRZEŁAJOWE INDYWIDUALNE I SZTAFETOWE

Rywalizację sportową na terenie dzielnicy Wawer w roku szkolnym 2015/2016 rozpoczęliśmy na przełomie września i października Mistrzostwami Szkół Podstawowych w Indywidualnych i Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbywały się na terenach leśnych Klubu Sportowego PKS „Radość”. Naszą szkołę reprezentowały dzieci z klas V i VI, które startowały w następujących biegach:

 • dziewczęta z klas V i VI na dystansie 800 m,
 • chłopcy z klas V i VI szkół na dystansie 1000 m.

W biegach indywidualnych prowadzona była punktacja indywidualna i szkolna. Suma punktów uzyskanych przez startujących z danej szkoły składała się na punktację szkolną.

W ogólnej klasyfikacji dziewczęta i chłopcy zajęli wysokie V miejsce na trzynaście startujących szkół.

Dziewczęta z klas V uplasowały się na III miejscu w swoim roczniku. Poszczególne zawodniczki zajęły kolejno miejsca:

Dominika Łabęcka – miejsce 15,

Aleksandra Gala – miejsce 16,

Weronika Wójcik– miejsce 28,

Hanna Malinowska- miejsce 30,

Justyna Gugulska – miejsce 32,

Wiktoria Wąsowicz- miejsce 59.

Chłopcy z klas V zajęli VIII miejsce, dobiegając na następujących miejscach:

Franciszek Papis – miejsce 16,

Michał Domański – miejsce 25,

Kacper Gawryszewski – miejsce 35,

Aleks Pieczka – miejsce 36,

Wiktor Smaga – miejsce 51,

Kacper Gąsowski – miejsce 57,

Maciej Żebrowski – miejsce 59,

Klaudiusz Tkaczyk – miejsce 78.

Natomiast w klasach VI dziewczęta zajęły VI miejsce, osiągając następujące wyniki:

Barbara Mincewicz – miejsce 10,

Zofia Wydrzyńska – miejsce 13,

Małgorzata Hajzik – miejsce 14,

Wiktoria Ahmadulina – miejsce 53.

Lidia Witer – miejsce 55.

Chłopcy z klas VI zajęli IV miejsce a indywidualnie ukończyli bieg następująco:

Jakub Zakrzewski – miejsce 15,

Mateusz Księżopolski – miejsce 39,

Bernard Niebielski – miejsce 41,

Sebastian Piotrowski – miejsce 48.

W Biegach Przełajowych Sztafetowych wystawiliśmy reprezentację SP124 w składzie:

Dziewczynki z klas V: Hania Malinowska, Aleksandra Gola, Dominika Łabędzka, Weronika Wójcik, Basia Jędrzejewska, Gabrysia Kudlaszyk.

Dziewczynki z klas VI: Zosia Wydrzyńska, Lidia Witer, Wiktoria Ahmadulina, Małgorzata Hajzik, Basia Mincewicz.

Chłopcy z klas V: Kacper Gawryszewski, Maciej Żebrowski, Aleks Pieczka, Franek Papis, Kacper Gąsowski, Wiktor Smaga.

Chłopcy z klas VI: Kuba Zakrzewski, Maciej Księżopolski, Sebastian Piotrowski, Antek Lipiński, Jeremi Wnorowski.

Nasze reprezentacje zajęły 8 miejsca.

Zawody były trudne i wymagające. Gratulujemy wszystkim startującym. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i dali z siebie wszystko:). Jesteśmy z Was dumni!

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2012/2013