Gru 102017
 
Zamaskuj Smog

Problem zanieczyszczonego powietrza jest bardzo poważny i istotny. W związku z tym uczniowie klas IV naszej szkoły przystąpili do programu „Zamaskuj smog”. Kolejnym ich działaniem była organizacja happeningu antysmogowego. 8 grudnia wyszli na ulice Falenicy z przygotowanymi na lekcjach techniki transparentami i hasłami dotyczącymi smogu.

Czytaj więcej
Gru 042017
 
Zima w mieście - zaproszenie

Podczas ferii zimowych, w terminie 15-26 stycznia 2018 roku, w godzinach 7.00- 17.00 będą w naszej szkole odbywały się zajęcia w ramach akcji „Zima w Mieście 2018”. Zapraszamy uczniów klas 1-7 do udziału w tych zajęciach.

Czytaj więcej
Gru 042017
 
Pomagamy zwierzętom ze schroniska

Dnia 6.12.2017 uczennice ze szkolnego wolontariatu razem z koordynatorką p. Moniką Gaweł odwiedziły schronisko w Falenicy „Azyl pod psim Aniołem”. Zebraną karmę, koce, zabawki, smycze i różne przysmaki przekazały opiekunom potrzebujących psów. Był to prezent mikołajkowy i wyraz sympatii okazanej bezdomnym zwierzakom przez uczniów naszej szkoły.

Czytaj więcej
Gru 032017
 
Dzielnicowy konkurs plastyczny ,,Krajobrazy Polski”

W poniedziałek 27.XI.2017 r. w naszej szkole odbył się już po raz kolejny konkurs dzielnicowy ,,Krajobrazy Polski”. Tematem prac plastycznych w tym roku była Warszawa. W konkursie udział wzięli uczniowie z klas I-III szkół wawerskich. Nagrody przyznawano w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Czytaj więcej
Lis 292017
 
Szkolny konkurs recytatorski

21 listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych pod hasłem „Kto Ty jesteś?” . Do konkursu przystąpiło 48 dzieci z klas I – III . Jury w składzie: pani wicedyrektor Joanna Szczepańska, pani Justyna Prejs, pani Anna Aleksandruk  po długich obradach wyłoniło laureatów w trzech grupach wiekowych.

Czytaj więcej