Świetlica

 

Głównym celem  świetlicy szkolnej jest zapewnienie uczniom zorganizowanej opieki wychowawczej umożliwiający wszechstronny i harmonijny rozwój osobowości.


GODZINY PRACY ŚWIETLICY 7.00 – 17.00


 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o  wspomożenia naszej działalności poprzez dostarczenie materiałów papierniczych, piśmienniczych, malarskich, gier, itp., które zostaną wykorzystane na potrzeby naszej świetlicy związane z organizacją zajęć. Serdecznie dziękujemy

Wychowawcy świetlicy


wychowawcy świetlicy  i ich godziny pracy 


Archiwum: 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 | 2016/2017 | 2017/2018

Rok szkolny 2018/2019

Witajcie po wakacjach….wszystko co dobre szybko się kończy. Podczas wakacji odbył się remont świetlicy szkolnej. Zostały pomalowane i wyrównane ściany oraz zmieniony kącik zabaw. Wychowawcy świetlicy dzielnie pomagali w czasie remontu, jak i w porządkach. Zapraszamy do wspólnej zabawy, gier, konkursów, ruchu na świeżym powietrzu.

 

Uwaga konkurs plastyczny ,,Jesienna pogoda, jesienny spacer„. Technika – dowolna, format A3, A4, termin do 20 września. Zapraszamy…..będą nagrody.

Świetlica szkolna przystąpiła do wawerskiej idei ,, Podaj dalej”. Jest to akcja mająca na celu budowanie postawy życzliwości, zainteresowania, pomocy, uśmiechu, niesieniu dobrego słowa innym. Nie oczekujemy niczego w zamian, nie liczy się wygląd, status społeczny czy dobra materialne. Każdy może napisać swoją historię. Wychowawcy świetlicy mówią: ,,Podaj Dalej”

Od 1 października 2018 będą odbywały się wycieczki do KK Aleksandrów. Zajęcia prowadzone są z elementami dramy, ruchu i metodą Labana. Poniedziałki i środy wyjścia o godz. 8.30, powrót ok. 10.30. Należy zabrać kapcie, bilet, legitymację i uśmiech do zajęć. Czekamy na zapisy. Zapraszamy

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego ,, Jesienna pogoda, jesienny spacer”

I miejsce: Martynka Lipińska Ia

II miejsce: Ania Perkowska Ib i Hania Dąbska IIIa

III miejsce: Weronika Wilk IIIa i Gabrysia Wiśniewska IIa

Wyróżnienia: Bogumił Lisowski IVa, Tosia Tryka IIa, Pola Domańska IVc i Cloe Zawadzka IVb. Gratulujemy!!!!!!

Korzystamy jeszcze z uroków kończącego się lata, spędzamy czas w ogródku szkolnym. Powstało tam wiele twórczych prac w zespołach kilkuosobowych. Po prostu jest tutaj świetna zabawa.