Świetlica

 

Głównym celem  świetlicy szkolnej jest zapewnienie uczniom zorganizowanej opieki wychowawczej umożliwiający wszechstronny i harmonijny rozwój osobowości.


GODZINY PRACY ŚWIETLICY 7.00 – 17.00


 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o  wspomożenia naszej działalności poprzez dostarczenie materiałów papierniczych, piśmienniczych, malarskich, gier, itp., które zostaną wykorzystane na potrzeby naszej świetlicy związane z organizacją zajęć. Serdecznie dziękujemy

Wychowawcy świetlicy


wychowawcy świetlicy  i ich godziny pracy 


Archiwum: 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 | 2016/2017 | 2017/2018

Rok szkolny 2018/2019

Witajcie po wakacjach….wszystko co dobre szybko się kończy. Podczas wakacji odbył się remont świetlicy szkolnej. Zostały pomalowane i wyrównane ściany oraz zmieniony kącik zabaw. Wychowawcy świetlicy dzielnie pomagali w czasie remontu, jak i w porządkach. Zapraszamy do wspólnej zabawy, gier, konkursów, ruchu na świeżym powietrzu.

 

Uwaga konkurs plastyczny ,,Jesienna pogoda, jesienny spacer„. Technika – dowolna, format A3, A4, termin do 20 września. Zapraszamy…..będą nagrody.

Świetlica szkolna przystąpiła do wawerskiej idei ,, Podaj dalej”. Jest to akcja mająca na celu budowanie postawy życzliwości, zainteresowania, pomocy, uśmiechu, niesieniu dobrego słowa innym. Nie oczekujemy niczego w zamian, nie liczy się wygląd, status społeczny czy dobra materialne. Każdy może napisać swoją historię. Wychowawcy świetlicy mówią: ,,Podaj Dalej”

Od 1 października 2018 będą odbywały się wycieczki do KK Aleksandrów. Zajęcia prowadzone są z elementami dramy, ruchu i metodą Labana. Poniedziałki i środy wyjścia o godz. 8.30, powrót ok. 10.30. Należy zabrać kapcie, bilet, legitymację i uśmiech do zajęć. Czekamy na zapisy. Zapraszamy

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego ,, Jesienna pogoda, jesienny spacer”

I miejsce: Martynka Lipińska Ia

II miejsce: Ania Perkowska Ib i Hania Dąbska IIIa

III miejsce: Weronika Wilk IIIa i Gabrysia Wiśniewska IIa

Wyróżnienia: Bogumił Lisowski IVa, Tosia Tryka IIa, Pola Domańska IVc i Cloe Zawadzka IVb. Gratulujemy!!!!!!

Korzystamy jeszcze z uroków kończącego się lata, spędzamy czas w ogródku szkolnym. Powstało tam wiele twórczych prac w zespołach kilkuosobowych. Po prostu jest tutaj świetna zabawa.

Pani Agata Czekaj rozpoczęła,, cykl spotkań z przyrodą” w świetlicy szkolnej. Uczniowie bacznie obserwowali przez mikroskop np. odnóża owadów oraz skórkę cebuli. Zajęcia bardzo zainteresowały dzieci i z niecierpliwością czekają na następne.

W świetlicy nie tylko świetnie się bawimy, ale i projektujemy z klocków…..

To jest szkoła i boisko…..

tutaj buty…..

 a nawet bardzo długi wąż

 i samolot.

Spacer w poszukiwaniu oznak jesieni, zbieranie darów: kasztanów, żołędzi, jarzębiny i liści…

po prostu świetna zabawa z miłymi wychowawczyniami świetlicy.

Rozpoczęliśmy wycieczki do KK Aleksandrów na zajęcia z panią Marzenką. Tutaj się uczymy, bawimy i relaksujemy. Zajęcia w każdy poniedziałek i środę…zapraszamy chętne dzieci.

W miarę możliwości pomagamy w odrabianiu pracy domowej wszystkim, którzy tego potrzebują.

O wystrój sali dbają wychowawcy świetlicy

oraz  mamy piękny kącik przyrodniczy

Dn. 4.10.18 odbyły się zajęcia kulinarne, na których uczniowie z panią Agatą Czekaj piekli muffinki z kawałkami dyni. Każdy miał określone zadanie podczas przygotowań, produkty były ważone, ucierane i mieszane. Na koniec odbyła się smaczna degustacja.

Uczniowie ze świetlicy szkolnej życzą wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły: zdrowia, radości, uśmiechu na co dzień oraz tego, żeby każdy dzień był wyjątkowy.