Świetlica – Rok szkolny 2014/2015

 

Wychowawcy świetlicy witają wszystkie dzieci po wakacjach. Mamy nadzieję, że wypoczęłyście i z ochotą ruszycie do udziału w konkursach świetlicowych. Pozdrawiamy!

Uwaga! Konkurs plastyczny ,, Skarby Jesieni „.

Nasze zajęcia plastyczne ,,Strachy na Wróble”

,, Jesienne drzewo ”

Wyniki konkursu plastycznego ,,Skarby jesieni” zorganizowanego przez Klub Kultury Marysin:

5-6 lat: Adam Wilczyński – wyróżnienie

7-9 lat: II miejsce Olena Cegłowska, Maciej Żebrowski – wyróżnienie

10-13 lat: wyróżnienie – Jakub Skowroński, Dominika Płaza, Maja Wiśniewska.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!

Dn.8.12.14 (pn) odbył się w naszej szkole świąteczny kiermasz, w którym swoje stoisko miała świetlica.

Uzyskane fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby świetlicy. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

Wyniki konkursu plastycznego ,, Zimowy bukiet dla babci i dziadka:

I miejsce : Zosia Witter kl.,,0″ i Aleksandra Maciak kl. IV a

II miejsce Michalina Samborska kl. II b

III miejsce Julia Skarbek kl.,,0″.

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej Nr. 218 w Warszawie. Serdecznie gratulujemy!!!!!!!!!

Dn.23.03.15 (pn) odbyły się obchody Pierwszego Dnia Wiosny. Klasy: 0, Ia, Ib, Ic przeszły w paradzie dookoła szkoły śpiewając piosenki związane z wiosną a następnie pożegnały zimę paląc Marzannę.

Od dn. 23.03.15 rozpoczął się kiermasz świąteczny przed wejściem świetlicy. Fundusze zasilą budżet świetlicy . Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

Przez cały miesiąc marzec trwał konkurs ,, Surówkożerca ” mający na celu zachęcenie dzieci z kl.0-VI do jedzenia surówek, który prowadziła p. B. Goliszek. Konkurs rozstrzygnięty:

I miejsce zajęli: Joasia Gajewska z kl.,,0″, Tomek Jakubaszek z III a, Bartek Składanek z III b, Josh Dudman z III b, Kacper Skrzeczkowski z III b, Zuzia Walenta z IV a, Antek Iwańczuk z IV c,Justyna Grzywacz z VI a, Joanna Mossakowska z VI a, Julia Piotrowska z VI a.

II miejsce: Patrycja Piotrowska z IV c,Dominika Łabęcka z IV c, Małgosia Hajzik z V a, Kacper Krupa z VI a, Dawid Biernacki z VI a.

III miejsce: Michał Trosowski z III a,Patrycja Podleś z IV b, Klaudiusz Tkaczyk IV c, Nicola Majewska z V a, Eleonora Bolesta-Borkowska z Va.

Wyróżnień 178. Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!

Od 14 kwietnia do 14 maja trwa konkurs na Królową/Króla Ciszy. Zwracamy uwagę na wyciszone zachowanie się podczas zajęć świetlicowych, przerw, spożywania posiłków. Wasza stonowana mowa, pozytywne relacje z rówieśnikami będą zauważone. Zadbajmy wspólnie o prawo do bycia w cichym, przyjaznym środowisku. Rozstrzygniecie konkursu pod koniec maja. Życzymy powodzenia!

Uwaga konkurs! ,, Moje mleczne ulubione danie „Na przepisy czekamy do 21.04.2015. Najlepsze przepisy zostaną nagrodzone – atrakcyjne nagrody!!!! Podziel się z nami  sekretna recepturą na małe co nieco i zawalcz o wspaniałe nagrody. Zapraszamy!!!!

Wyniki konkursu ,, Król / królowa ciszy”.

I miejsce: Zosia Witer / Alicja Wyszyńska

II miejsce: Joanna Król

III miejsce: Oskar Szymański.

Wyróżnienia: Nina Godusławska, Nadia Szymczak, Małgosia Bińkowska, Oliwia Gałonzowska, Zosia Kalinowska,Maja Horosz, Nicola Majewska. Gratulujemy!!!!!!!!!!

W związku z nadchodzącymi wakacjami wychowawcy świetlicy życzą wszystkim pogodnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.