Nauczyciele rok 2018/2019

 

Prosimy, by Rodzice umawiali się z nauczycielami za pośrednictwem „Librusa” lub telefonicznie. Ułatwi to wzajemne kontakty i sprawi, że nauczyciele będą mieli dla Państwa wystarczająco dużo czasu.

M. Wysocka

 

WYCHOWAWCY KLAS:

1a Anna Bryll
1b Elżbieta Kostrzewa
2a Justyna Miętus
2b Wioletta Sędek
3a Beata Korona
3b Ewa Bieńkowska
4a Sylwia Kamińska
4b Hanna Szewczyk-Wierzbicka
4c Justyna Prejs
5a Wanda Krakowska
5b Karolina Bartniczak
5c Edyta Karczmarz
6a Agnieszka Szczepanek
6b Małgorzata Szałas
7a Karol Michalak
7b Małgorzata Gawenda
8a Monika Modrzecka
8b Anna Dobrzelewska
8c Renata Skorupa

 

NAUCZYCIELE:

język polski Edyta Karczmarz 4a, 5b, 5c
Wanda Krakowska 4c, 5a, 6a, 7a
Renata Skorupa 8a, 8b, 8c
Hanna Szewczyk-Wierzbicka 4b, 6b, 7b
język angielski Anna Banach-Wernicka 2a, 2b, 3a, 3b, 4a gr, 4b gr, 4c gr
Karolina Bartniczak 5b, 6a gr, 7a gr, 7b gr, 8a, 8b gr, 8c
Małgorzata Frańczuk 7a gr, 7b gr, 8b gr
Paulina Kryńska 1a, 1b, 4a gr, 4b gr,
Małgorzata Szałas 4c gr, 5a, 5c, 6b
język niemiecki Dominika Kalińska-Wilk 7a, 7b, 8b, 8c
język hiszpański Jan Sitko 7a, 7b, 8a, 8b, 8c
matematyka Sylwia Kamińska 4a, 4c, 5b
Monika Modrzecka 8a, 8b, 8c
Agnieszka Szczepanek 4b, 5a, 5c, 6a, 7a, 7b
Małgorzata Wysocka 6b
historia i społeczeństwo Justyna Prejs 6a, 6b
historia Edyta Karczmarz 5c
Justyna Prejs 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 7a, 7b
Marek Szparaga 8a, 8b, 8c
przyroda Agata Czekaj 4c
Karol Michalak 4a, 4b, 6a, 6b
geografia Karol Michalak 5a, 5b, 5c, 7a, 7b, 8a, 8b, 8c
biologia Agata Czekaj 5a, 5b
Joanna Duraj 7a, 7b, 8a, 8b, 8c
chemia Sylwia Kamińska 7a, 7b, 8a, 8b, 8c
fizyka Monika Modrzecka 7a, 7b, 8a, 8b, 8c
wiedza o społeczeństwie Justyna Prejs 8a, 8b, 8c
zajęcia komputerowe Adam Górski 6a, 6b
informatyka Adam Górski 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 7a,
Bogusław Smolak 7b, 8a, 8b, 8c
zajęcia techniczne Zygmunt Białowąs 6a, 6b
technika Zygmunt Białowąs 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c,
muzyka Mirosław Sabadasz 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 7a, 7b
plastyka Zygmunt Białowąs 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 7a, 7b
wychowanie fizyczne Małgorzata Gawenda 4a dz, 4c dz, 6a dz, 7a dz, 7b chł, 8b dz
Andrzej Gawenda 4a chł, 4b dz, 4c chł, 5a, 5c
Bogdan Wierzbicki 4b chł, 6a chł, 6b chł, 7a chł, 8a chł, 8b chł, 8c chł,
Aldona Zagrabska 5b, 6b dz, 7b dz, 8a dz, 8c dz,
etyka Elżbieta Kostrzewa klasy 1-3
Hanna Szewczyk-Wierzbicka klasy 4-8
religia Piotr Kryniewicz 1a, 1b, 4a, 4b, 4c
s. Zofia Pietraszuk 2a, 2b, 3a, 3b, 5a, 5b, 6a, 6b
ks Przemysław Skąpski 7a, 7b, 8a, 8b, 8c
WDŻ Agata Czekaj 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b, 8c
doradztwo zawodowe Paweł Kolański 7a, 7b, 8a, 8b, 8c
edukacja dla bezpieczeństwa Janusz Nosal 8a, 8b, 8c
terapia pedagogiczna Joanna Szczepańska
Aleksandra Krzyżanowska
świetlica Monika Gaweł
Elżbieta Barwiejuk
Agata Czekaj
Joanna Duraj
Adam Górski
Anna Maciak
Agnieszka Majszczyk
Aleksandra Petera
Mirosław Sabadasz
Sara Szocińska
Anika Wiejacha
logopeda Anna Spilska
biblioteka Anna Aleksandruk
pedagog Anna Dobrzelewska
psycholog Barbara Bochyńska