Klasa IV B

 

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dnia 13 X odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Dzień ten był ważny nie tylko dla pierwszaków, ale również dla uczniów naszej klasy. Aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, czwartoklasiści przygotowali dla swoich młodszych kolegów upominki z okazji ich święta. Podarowali im własnoręcznie zrobione łańcuszki z cukierków oraz kolorowe okładki na legitymacje szkolne. Co więcej, w części artystycznej Maja Pokój wyrecytowała wiersz przygotowany specjalnie na tę okazję.

 

DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września obchodzony jest  Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki z naszej klasy postanowiły przygotować dla kolegów niespodziankę. Wspólnie przedstawiły napisany przez siebie wiersz i złożyły kolegom najserdeczniejsze życzenia. Na koniec poczęstowały chłopców pysznym ciastem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Chłopcy byli mile zaskoczeni i nie ukrywali radości z zaangażowania koleżanek w organizację ich święta.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Jak co roku w naszej szkole przeprowadzona została akcja „Sprzątanie Świata”. Uczniowie naszej klasy zaopatrzeni w rękawice i worki zbierali śmieci na terenie otaczającym szkołę. Wszyscy aktywnie włączyli się w porządkowanie. Dzięki słonecznej pogodzie akcja przebiegła bardzo sprawnie, a jej zadowalające efekty można dostrzec na zdjęciach.