Sukcesy uczniów 2016/2017

 

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

JĘZYK POLSKI

Dzielnicowy konkurs literacki „Z książką za pan brat”

Kaja Irek – laureatka dzielnicowego konkursu literackiego „Z książką za pan brat”, opiekun Renata Skorupa

XII Dzielnicowy Konkurs Literacki

klasy drugie:

II miejsce Nina Wesołowska klasa 2 a  Elżbieta Kostrzewa

klasy trzecie:

I miejsce Jadwiga Kierdal klasa 3 a Agata Czekaj

wyróżnienie Antonina Zwierzchowska klasa 3 b Maria Wasilewska

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO 

LAUREATKA – DOMINIKA ŁABĘCKA KL. VI C – nauczyciel Renata Skorupa

KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI „Z KSIĄŻKĄ W KIESZENI” org. przez Panią Katarzynę Marię Kullmann (artysta plastyk)
II MIEJSCE – ZOFIA KALINOWSKA KL. VIA – opiekun Renata Skorupa

III MIEJSCE – WERONIKA WÓJCIK KL. VIB – opiekun Renata Skorupa

KURATORYJNY KONKURS z  JĘZYKA POLSKIEGO

DO TRZECIEGO (FINAŁOWEGO) ETAPU ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ DOMINIKA ŁABĘCKA KL. VIC – opiekun Renata Skorupa

Do II etapu zakwalifikowali się:

ZUZANNA MADAJ – KL. VA – opiekun Renata Skorupa

MILENA MAJEWSKA – KL.VB – opiekun Hanna Szewczyk-Wierzbicka

KAROLINA PIEGAT – KL. VIB – opiekun Renata Skorupa

DOMINIKA ŁABĘCKA – KL.VIC – opiekun Renata Skorupa

DZIELNICOWY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY „HENRYK SIENKIEWICZ – MISTRZ POWIEŚCI HISTORYCZNEJ”

I MIEJSCE – JULIA DEC – KL. VIB – opiekun Renata Skorupa

III MIEJSCE – WERONIKA WÓJCIK – KL. VIB – opiekun Renata Skorupa

WYRÓŻNIENIA : BARBARA JĘDRZEJEWSKA – KL. VIA – opiekun Renata Skorupa

WIKTORIA WĄSOWICZ –  KL.VIA – opiekun Renata Skorupa

KONKURS KALIGRAFII organizowany przez gimnazjum w Tarnobrzegu

I MIEJSCE – DOMINIKA ŁABĘCKA – KL. VIC – opiekun Klaudia Kowalska

MATEMATYKA

Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie – Kinga Ostapiuk (VIa)

wyróżnienie – Alina Brzezińska (IVa)

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny „Wawerskie 2×2”.

II miejsce: Antek Petrow – Ganew (Va), Wiktoria Bertrand(IVb)oraz Kaja Irek (VIa)

Dzielnicowy konkurs: VII Wawerskie Zawody Matematyczne „Matematyka jest miarą wszystkiego”

I miejsce – Jan Niedziałek VIa

III miejsce – Kinga Ostapiuk VIa

JĘZYK ANGIELSKI

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

Aleksandra Gola – kl. 6c – miejsce trzecie – Martyna Wolska

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX:

Jan Niedziałek – klasa 6a – wynik dobry – opiekun Małgorzata Szałas

Aleksandra Gola – kl. 6c – wynik dobry – Martyna Wolska

Alicja Wyszyńska – klasa 4b – wynik bardzo dobry – Małgorzata Szałas

Barbara Kos – klasa 4a – wynik dobry – Martyna Wolska

Jadwiga Kierdal – klasa 3a – wynik dobry – Sylwia Grab

Do drugiego etapu Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się:

Barbara Kos – 4a, opiekun Martyna Wolska

Milena Majewska – 5b, opiekun Małgorzata Szałas

Aleksandra Gola – 6c, opiekun Martyna Wolska

Weronika Wójcik – 6b, opiekun Martyna Wolska

Jan Niedziałek – 6a, opiekun Małgorzata Szałas

KONKURSU „FOCUS-SPRING 2016”

Wyniki konkursu „Focus-Spring 2016”

Konkurs recytatorski w j.angielskim „Four Seasons in a Year” 22.11.2016r.

I miejsce Alicja Wyszyńska, kl.4b – Małgorzata Szałas

II miejsce Antonina Larwińska, kl 4a – Martyna Wolska
i Emilia Nowak – kl.4b – Małgorzata Szałas

III miejsce Weronika Maszner, kl 4b – Małgorzata Szałas

wyróżnienia: Gabriela Łapa, Alina Brzezińska, 4a Martyna Wolska

PLASTYCZNE

Konkurs plastyczny” Rowerowy Maj moimi oczami”

I miejsce Julia Dziadak – opiekun Elżbieta Kostrzewa

Wyniki konkursu „Wielokulturowy Wawer”:

I miejsce Michał Kamiński – 4a

II miejsce Julia Dec – 6b

III miejsce Tomasz Hilsberg – 6b

wyróżnienia: Zofia Binkiewicz (5a), Justyna Gugulska (6b), Wiktor Kurek (6a), Tosia Larwińska (4a)

Julia Dziadak klasa 2 a –  II miejsce w warszawskim konkursie plastycznym” Zasady uczniowskiego savoir vivre” – opiekun Elżbieta Kostrzewa

HISTORIA

 KONKURS OGÓLNOPOLSKI  KURATORYJNY:”DZIEJE ORĘŻA  I LOSY ŻOŁNIERZA  POLSKIEGO”

TOMASZ HILSBERG 6B awansował  do ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

DZIELNICOWY KONKURS  O JÓZEFIE  WYBICKIM:

2 miejsce: TOMASZ HILSBERG 6B

3 miejsce: ZOFIA KALINOWSKA 6A

KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY „1050LECIE CHRZTU POLSKI”:

3 miejsce:  WIKTOR KUREK 6A

WYRÓŻNIENIE  TOMASZ  JASZCZYŃSKI  6B