1 %

Sty 182016
 

Bardzo dziękujemy za wpłaty. Dzięki Państwa życzliwości z podatku za rok 2016 udało nam się zebrać 8629 zł.
Kwota ta została przeznaczona na poprawę bezpieczeństwa w szkole.
Zostały zakupione kamery i rejestratory wideo.

Tak jak w poprzednich latach, jeśli Państwo nie zdecydują się sami, na którą organizację pożytku publicznego przeznaczyć 1 % podatku dochodowego, to zrobi to, za Państwa Urząd Skarbowy w drodze losowania. Warto, zatem wesprzeć szkołę swojego dziecka, która  nie ma szans wobec znanych i popularnych organizacji ogólnopolskich.
Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, podać jej numer KRS i podać 1% podatku. To wszystko – żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

Można skorzystać z darmowego programu e-pity, ze strony internetowej naszego Stowarzyszenia www.spsp195.pl   KRS (0000169159) wpisuje sam program, trzeba w tylko w celach wpisać Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 124 w Warszawie. Zachęcamy do skorzystania.

Społeczność SP 124