Lis 282017
 

25 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się „Drugi Turniej Szachowy Najmłodszych”. Wzięło w nim udział 20 uczestników, uczniów najmłodszych roczników z Wawerskich Szkół Podstawowych. Zawodnicy rozegrali 5 rund w tempie po 15 minut na zawodnika (w systemie szwajcarskim). Wszyscy prezentowali wysoki poziom gry i duże zaangażowanie.

Sędzią zawodów był pan Paweł Rymarowicz. Zawodnikom przyznano puchary za trzy pierwsze miejsca oraz medale i nagrody rzeczowe za sześć pierwszych miejsc.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia. Nagrody specjalne w tym roku to nagroda dla najmłodszego uczestnika – Franciszka Bambynka (zawodnik 6-letni) oraz wyróżnienie Fair Play, które otrzymał Stanisław Targański z klasy 3a z SP 124.

Cieszymy się ze sportowej rywalizacji i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Poniżej tabela zwycięzców:

M-ce Nazwisko Imię     Szkoła
1 Potiopa, Mikołaj SP 124-15 pkt
2 Kołodziejski, Mateusz SP 109-13 pkt
3 Skowroński, Tomasz SP 124-13 pkt
4 Zbonikowski, Mateusz SP 124-12 pkt
5 Mechecki, Albert SP 109-12 pkt
6 Piegat, Stanisław SP 124-11 pkt

Organizatorzy bardzo dziękują za przybycie, udział w turnieju i serdecznie zapraszają na kolejną edycję za rok !

Martyna Wolska

Andrzej Gawenda

Joanna Szczepańska

Zdjęcia