Lis 222017
 

21 listopada w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” w świetlicy gościliśmy Panią Agnieszkę Amaro, która jest żoną Wojciecha Amaro – jednego z najlepszych kucharzy w Polsce. W spotkaniu uczestniczyły dzieci ze świetlicy oraz uczniowie klas 4a i 1b.

Pani Agnieszka przywitała się i nawiązała z dziećmi rozmowę na temat książek. Następnie przystąpiła do czytania fragmentu książki pt. ,,Przygody Bolka i Lolka”. Lektura bardzo podobała się uczniom, którzy z wielką uwagą i zainteresowaniem wysłuchali tekstu. W ramach podziękowań dzieci wręczyły pani Agnieszce kwiaty, ręcznie zrobiony stroik świąteczny oraz dyplom. Pani Agnieszka wpisała się do szkolnej księgi gości oraz złożyła swój autograf w jednej z książek z naszej świetlicy. Wizyta przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Organizatorem spotkania była pani Agata Czekaj – wychowawca świetlicy.