Gru 102017
 

Problem zanieczyszczonego powietrza jest bardzo poważny i istotny. W związku z tym uczniowie klas IV naszej szkoły przystąpili do programu „Zamaskuj smog”. Kolejnym ich działaniem była organizacja happeningu antysmogowego. 8 grudnia wyszli na ulice Falenicy z przygotowanymi na lekcjach techniki transparentami i hasłami dotyczącymi smogu. Continue reading »

Gru 042017
 
Będą to między innymi: gry i zabawy sportowe, basen, lodowisko, warsztaty plastyczne, przyrodnicze, literackie, wyjścia do Klubów Kultury, biblioteki, lekcje muzealne, spacery oraz inne zajęcia na terenie szkoły. Poniżej znajdziecie  regulamin uczestnictwa w akcji oraz kartę kwalifikacyjną Uczestnika Zimy w Mieście. Na początku stycznia podamy szczegółowy plan zajęć. Ponadto karty będą dostępne na stoliku przy wejściu, obok sali nr 18. Wypełnione zostawiamy w sekretariacie lub przekazujemy wychowawcom klas.
Serdecznie Was zapraszamy !!!
Gru 042017
 

Dnia 6.12.2017 uczennice ze szkolnego wolontariatu razem z koordynatorką p. Moniką Gaweł odwiedziły schronisko w Falenicy „Azyl pod psim Aniołem”. Zebraną karmę, koce, zabawki, smycze i różne przysmaki przekazały opiekunom potrzebujących psów. Był to prezent mikołajkowy i wyraz sympatii okazanej bezdomnym zwierzakom przez uczniów naszej szkoły.

Gru 032017
 

W poniedziałek 27.XI.2017 r. w naszej szkole odbył się już po raz kolejny konkurs dzielnicowy ,,Krajobrazy Polski”. Tematem prac plastycznych w tym roku była Warszawa. W konkursie udział wzięli uczniowie z klas I-III szkół wawerskich. Nagrody przyznawano w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Lis 292017
 

21 listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych pod hasłem „Kto Ty jesteś?” . Do konkursu przystąpiło 48 dzieci z klas I – III . Jury w składzie: pani wicedyrektor Joanna Szczepańska, pani Justyna Prejs, pani Anna Aleksandruk  po długich obradach wyłoniło laureatów w trzech grupach wiekowych. Continue reading »